Operácia nosa

emaann
9. jan 2023

Ahojte, prosím vás vedel by mi niekto poradiť dobrého plastického chir.?
Boli ste spokojný s operáciou nosa ?
Stále sa neviem rozhodnúť 😞 dlho ma trápi tvar môjho nosa ale strašne sa bojim operácie aby to nebolo horšie síce to už asi nejde 🙈 ale skôr sa bojim z toho dýchacieho hľadiska.
Máte nejaké skúsenosti ? Ďakujem

sunshine_007
9. jan 2023

@emaann mam dve kamosky, kt boli na operacii, nosa v zahranici, u naozaj renomovaneho chirurga. Obe neboli spokojne a nepomohla ani reoperacia.. Plus jedna z nich bola dokonca na dalsej operacii v Banskej B. stale nie je spokojna.. ;( urcite zalezi na tom, co by si chcela zmenit, ci je to vobec mozno a realne s tvojho nosa vytvarovat, lebo podla skusenosti bab ti chirurgovia zial naslubuju hory- doly..

xsandrax
9. jan 2023

@emaann je tu skupina o rhinoplastike 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/9336/

mk1111111111
10. jan 2023

Skus doktora Bohaca Martina, fakt TOPka

emaann
autor
13. jan 2023

@mk1111111111 dakujem za radu 🙂 vy ste boli u neho ? Ste spokojná ? Počula som že je šikovný len neviem či má aj skúsenosti dobre s nosom 🙂 lebo u mna to bude asi ťažká operácia 🙈 bude musieť všetko prerábať 😅

domka3008
16. sep 2023

@emaann nemas sa coho bať ja mam 6 dni po operacii a keby sa mam znova rozhodnut idem do toho!!!ziadna bolest nic iba brutalny opuch a vsetky farby sveta pod očami ale pomaly to ustupuje...Ja som si vybrala doktora Mládeka strašný sympoš a myslím ze aj pedant na svoju prácu😊robil mi komplet cely nos aj s prepažkou a polyp odstraňoval,sekal kosti,skracoval a nozdry zmenšoval.Na výsledok si musím počkať ale uz teraz viem ze bude pozitívny výsledok😊treba si nastaviť pozitívne myseľ a bude to tak😊

meridian73
30. sep 2023

Ahojte,má niekto robený nos u MUDr.Siváček? Ja som odoperovaná 3 dni a mám zmiešané pocity pri pohlade na seba…Prosím dajte mi vedieť nejaké pozit.výsledky.dik

gabika32
26. nov 2023

@meridian73 Ahoj,chcem sa spytat na Sivacka.Tiez sa k nemu chystam na septoplastiku.Si spokojna?Dakujem.

meridian73
27. nov 2023

@gabika32 Som dva mesiace po operácii a mám stále asymetriu pravej a ľavej strany.Doktor povedal že to bude ok.Po 3 mesiacoch od operácie mám až kontrolu tak čakám na zázrak…Nechápem ako je možné že niekto po operácii vyzerá ako z katalógu.Ja nie…Tak snáď to postupne poodpúcha…

gabika32
30. nov 2023

@meridian73 a co ti robil?Ja mam ist k nemu na septorinoplastiku a citam vela staznosti.Neviem co mam robit.Zda sa mi to cele cudne,ja som uz mala mat minulu stredu termin,aj som tam bola,prisiel ma najskor pred operaciou pozriet Sivacek a vobec si nezakreslil ani ten nos,ze ako ho bude operovat.Nasledne prisla anesteziologicka a ta operaciu zamietla,lebo zistila ze som uzivala tyzden pred op Antibiotika.

riannakahlo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riannakahlo
21. dec 2023

@meridian73 tiež by som sa rada opýtala, ako si nos sadol a bola si už na kontrole?

riannakahlo
21. dec 2023

@gabika32 prosím ťa, ako sa situácia u teba vyvinula? Bola si u Siváčeka? Mňa tiež u neho čaká septorinoplatika budúci rok. A kde si čítala tie negatívne recenzie?

gabika32
26. dec 2023

@riannakahlo Ahoj,čaká ma to až koncom januára,nakoľko som to kvôli kašľu musela preložiť.Ty si sa ako dostala k Siváčkovi a mala si na neho nejaké recenzie?

riannakahlo
30. dec 2023

@gabika32 ja som sa k nemu dostala cez moju mamu. Ona bola u neho tiež operovana s dosť závažným problémom. A nos jej "opravil" ozaj vynikajúco aj funkčne aj esteticky. Moja švagriná určitú dobu praktikovala na ORL ako začínajúca lekárka a povedala, že je to ozaj veľmi dobrý lekár vo svojom odbre a že robí prirodzené nosy. Takže asi toľko by boli recenzie, ktoré som dostala. K tomu som kde tu našla nejakú zmienku o ňom na internete.

riannakahlo
14. feb 2024

@gabika32 boli ste už na operácii? Ak áno, ako dopadla?

gabika32
16. feb 2024

@riannakahlo Ja si to musim stale prekladat.Pracujem v skolke a ked uz mam mat termin tak som stale bud prechladnuta,alebo kaslem.Vy sa kedy chystate?

riannakahlo
24. feb 2024

@gabika32 písala som správu

ondrej1812
1. máj 2024

@riannakahlo ahoj, dr.Siváček zrejme nieje v estetickej úprave nosa tak dobrý, keďže mne mal robiť septo-rhinoplastiku, a prepážku mi napravil ale špičku nosa absolútne neriešil cize zmena žiadna...