Operácia kŕčových žíl

mimi5986
30. apr 2017

Ahojte..🙂
mate niekto skusenost s operaciou krcovych zil? potrebovala by som poradit, bola som u cievneho lekara a ten mi odporucil laserovy zakrok, no ked som zistila kolko stoji, nemozem si to dovolit. spravil mi vtedy sono na jednej nohe mam vnutorne a na tej druhej uz ich vidiet na lytku su vypukle, a o metlickach ani nehovorim. hladam sposob ako si pomoct, uprimne uz som zufala mam 23 rokov a mrzi ma ze ani suknu ani nic si neviem dat. mame to v rodine tak sa len bojim ze to bude horsie. uz ma napadla aj klasicka operacia..poradte mi prosim ak mate nejake skusenosti..dakujem velmi pekne..

deti95060810
30. apr 2017

Ja som bola na lasera v januári a môžem len doporučiť. Bála som sa,ale to vôbec nič nie je. Na operáciu si poriadne ani nepamätám, mala som pocit že som tam bola len 10 min. - asi som si zdriemla. A pritom mi to operovali vraj hod. po 2 hod. som išla domov. Úplne v pohode.

5petusik55
30. apr 2017

Znama sa zbavila krcovych zil pomocou prirodnych produktov. Samozrejme, je to dlhsi proces

deti95060810
30. apr 2017

@5petusik55 hej a akých? ak môžeš napíš...

mimi5986
autor
30. apr 2017

@deti95060810
laser mi navrhol len ked povedal cenu 😀

terezka1947
30. apr 2017

@mimi5986 bola som na sklerotizacii a teda,aj ked by sa sklerotizovat uz take zilyska ako moje nemali,lekar to riskol-a som max spokojna,ale caka ma este jedna noha
problem je ten,ze genetika nepusti,ani hormony,tehotenstva-naj pomoc je nosit kompresivne pancuchy,ale povedzme si,da sa to vzdy?a este mlade zeny?a najma-v horucave?
a este dost podstatna vec,nejake zily sa odstrania-je jedno ako,ich funkciu preberu ine,ale po nejakom case,je velmi pravdepodobne,ze vzniknu nove...
sklerotizacia bola ok,bat sa jej nemusis=ale odporucam ti,aby to robil cievny chirurg,ni eiba chirurg...neda si to robit hocikde

5petusik55
30. apr 2017

@mimi5986 pisem IP

viera77
30. apr 2017

zial, toto je dedicna zalezitost a operacie sa mozu len opakovat a sklerotizacie metliciek tiez, je to sice len esteticky zakrok, ale budu pribudat nove a nove metlicky, teda cele je to jeden zacarovany kruh....pokial aj pojdes na zakrok, jedno aky presne druh, tak neviem, neviem, ci nohy budu aj potom v stave na ukazovanie (aspon moje skusenosti s operaciami to len potvrdzuju), skratka aj napriek operaciam nic kratke a mini nenosim, kedze aj tak to nie je vzhladovo ono, ale uz som si zvykla, zivot nie je o kratkych sukniach a nohaviciach....a samozrejme tehotenstvami sa bude stav len zhorsovat....ak ale uz mas v plane dietatko, tak radsej so zakrokom pockaj, lebo po porode ta bude cakat urcite opat dalsi....uzivaj Detralex, hlavne v lete, ten ti na zaklade lekarskej spravy od cievneho bude predpisovat aj tvoj obvodny lekar, nenos vysoke podpatky a vela si vykladaj nohy, ak mas sedave zamestnanie, tak sa pokus o co najviac pohybu, staci par krokov, nech sa krv v nohach rozprudi a ak to zvladnes aj v teplejsom pocasi, nos kompresivne pancuhy, tie ti 2x rocne predpise cievny lekar.....ale rozhodne netreba krcove zily zanedbavat a podcenovat, treba ich ako kazdy zdravotny problem riesit......trapim sa s krcovymi zilami a metlickami od svojich 15-tich rokov, prvy zakrok som absolvovala uz ako 20-rocna, od otca mam zdedene krcove zily a od mamy zase metlicky.....ak sa smiem vediet, u koho si bola na vysetreni?

5petusik55
30. apr 2017

@deti95060810 pisem IP 🙂

gumkacka1
24. jún 2019

@5petusik55 mozem poprosit aj ja info o tych prirodnych produktoch na krcove zily?