Opakujúci sa ekzém

17. jan 2023

Ahojte mamky
Poslednu dobu sa mi zjavuje v okoli oci a komplet okolo celych ust takyto ekzem. Viem viem smer kozna, len mam male babatko tak to stale odkladam.
Viete co to moze byt, alebo ako to liecit? Potravinove alergie nemam, okrem celiakie.

Dakujem za kazdu radu
Foto v komente

autor
17. jan 2023

.

nikpa
17. jan 2023

Tu kožná môže predpisovať dokola len maste na ukľudnenie ale problém to nerieši. Presne takto sa prejavujú alergie, určite nemôžeš mať aj niečo iné o čom nevieš? Alergia na mlieko, na laktózu... Tu bezlepkovu dodržiavas?

sollita9
17. jan 2023

ešte dojčiš?? 🙂 ak nie viem ti pomoct 🙂

zubejka
4. dec 2023

Dobrý večer prajem!Mám podobný ekzém pod okom ako Vy,tak som sa chcela opýtať či sa Vám ho podarilo vyliečiť.Ja to už mám skoro 3.týždeň a veru zatiaľ nič moc nezabera.Vopred Vám ďakujem za akúkoľvek radu🙂🙏

annamariamery
27. dec 2023

Dobrý ja mám podobný ekzém už skoro pol roka na chvíľu sa to polepšilo ale po krátkej dobe sa vrátil späť a je to horšie než bolo spravil sa mi aj v kútiku oka.Kožna mi dala mastičku obsahuje slné kortikoidy môžem si ju nanášať len týždeň mesiac nič a znova týždeň a behom toho mesiaca používam modrú indulono odporúčané od kožného lekára ekzém mám na pravom oku v okolí oka v kútiku oka a na lakti svrbí páli 🥺 nepríjemné

telly4
9. mar 2024

@annamariamery dobry den prosim pomohlo vam nieco? dakujeeem

annamariamery
9. mar 2024

@telly4 dobrý kortikoidove mastičky mi pomáhajú ale to je len tak na chvíľku a potom mám znova

telly4
10. mar 2024

@annamariamery 🥺🥺🥺

comika
14. máj 2024

Ahoj. Zistila si co to mas okolo oka?

annamariamery
3. jún 2024

@comika bol to tak isto ekzém momentálne som tehotná ekzém okolo očí mi zmizol ostal mi len na oboch laktach