Opakovaný Covid-19 dva týždne od vymiznutia príznakov

2. mar 2021

Ahojte, neviete ci sa moze covid opatovne objavit po 2-3t od vymiznutia priznakov? Moze sa vratit po takom case?

pininka1
2. mar 2021

Muzov kolega takto dostal po 3 tyzdnoch a zasa nic moc stav. Ale pcr moze ukazovat pozitivitu este aj 3 mesiace.

mogaa
2. mar 2021

Už boli prípady že sa človek nakazil opakovane, kludne si mohla chytiť inú mutáciu....rovnako je možné že ti vírus ostal na sliznici a pri oslabení imunity sa opäť aktivoval....ale záleýí aké máš príznaky...strata čuchu trvá dlho, rovnako kašel či problémy s dýchaním....určite treba volať svojej lekárke a pokračovať v karanténnej PN....

kika831
2. mar 2021

Asi to nebude novy covid ale nedolieceny s komplikaciami.

autor
2. mar 2021

Nejedna sa kocky o mna. Ja si stale “doliecujem” povodny 😅 priznaky uz nemam. Ale dlhsia prechadzka ci namaha vacsia alebo schody su celkom zahul 😆
Ale manzela zacalo boliet hrdlo dva dni dozadu a mna chyta panika. Aj ked ano, den predtym robil na za hrade a fukal dost chladny vietor a on tam bol pol dna. Ale teda ja uz mam velky strach teraz z kazdeho kychnutia 😔

eviku777
4. mar 2021

Moze. Poznam par ludi co ho mali 2 dokonca uz aj 3 x

autor
5. mar 2021

@eviku777 ano to viem. Ale po tak kratkom case”

eviku777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eviku777
27. mar 2021

Ano, veruze ano

matkahelka
27. mar 2021

muza zacalo boliet hrdlo a ty uz vies, ze je to covid? och boze, to ine choroby ako covid uz neexistuju? 🤦‍♀️ ja mam taku kolegynu, co pri kazdom kychnuti, pri kazdej bolesti hrdla, bolesti hlavy uteka na test, lebo je presvedcena, ze to je iste covid. ma dni, kedy chodi na testy kazdy den. uplne jej prepina z toho 🤣

autor
27. mar 2021

@matkahelka predstav si, ze prvykrat nam to tiez zacalo bolestou hrdla. A nie nemali sme uplne lahky priebeh. Ja ani teraz nie som ok a tu uz sme 6t po. Takze jasne ze mam teraz strach. Ale kludne si kopni, ked ti to zdvihne ego 🤷‍♀️

matkahelka
27. mar 2021

vobec "nekopem", tiez som covid mala. naozaj to nemyslim v zlom, len ma udivuje, ze pri akomkolvek priznaku bezneho nachladenia uz ludia vidia covid akoby ine choroby ani neexistovali. a predpokladam, ze pripad tvojho manzela bol presne tento pripad, ze to bola obycajna bolest hrdla, ale ty si v tom uz videla opakovany covid.

autor
27. mar 2021

@matkahelka ano. Ale radcej budem opatrna a vo vsetko vidiet kovid a ochranim tym ludi na okolo. Bohuzial, je taka doba a kedze choroba nema jasne priznaky, je jasne, ze je to prve co ti napadne

sunny15
27. mar 2021

Ahoj,myslím že to bude len citlivosť hrdla alebo prefuknutie,prípadne aj postcovid syndróm ak by boli prítomné aj iné príznaky,napr.ja som po covide mala post covid(zvýšil sa mi tlak)boleli má kosti a kĺby aj mesiac po prekonaní covidu.Minule má tiež zabolelo hrdlo asi 3tt po covide ,ale to bolo len prechodné...nie je manžel alergik?môže reagovať na peľ (jelša lieska vŕba topoľ a niekde už aj breza)

autor
27. mar 2021

@sunny15 nastasteto to nic nebolo. Prispevok je uz skoro mesiac stary 😉 ale teda ja mam stale problemy s plucami. Mna postcovidovy syndrom neobisiel 🥺