Onkologické ochorenie - rada

julka5551
25. mar 2022

Dobrý deň,
Vopred sa ospravedlňujem ak to sám nepatrí, len už si nevieme rady tak skúšame všetko.
Svokrovi nedávno zistili rakovinu pečene v pokročilom štádiu. Chceli by sme pre neho nájsť najlepšiu možnú liečbu a aj nemocnicu/centrum...
Prosím Vás neviete mi poradiť najlepšie onkologické centrum alebo pracovisko kľudne aj súkromné, kde by nám skúsili pomôcť?
Ďakujem veľmi pekne za každú radu.

martul
25. mar 2022

@julka5551 zistil mu to kto? Predpokladám doktori. Tzn. Niekde už je sledovaný. Tam nie ste spokojní so starostlivosťou?
Ja mám skúsenosti so sv. Alzbetou v BA a v zivote nikdy viac.

pribinak
25. mar 2022

@julka5551 v BA máš národný onkologicky ústav na Kramároch.
Ale pises ze to ochorenie je v pokročilom štádiu, ak má už napr rozsiahle metastázy tak potom sa už lekári asi na vyliečenie nezameriavajú, ale skôr na čo najmenej bolestný odchod

Jentu aj skupina zdravotníkov, skús tam sa opytat

Všetko dobre celej rodine

queeninthenorth
25. mar 2022

@julka5551 skúste kontaktovať MUDr. Alexandra Ferka, je to chirurg, zameriava sa na ochorenia a karcinómy pečene, chodia za ním z celej SR, operuje v Martine alebo potom národný onko ústav v BA, držím Vám palce, my zas teraz riešime tiež svokra ale karcinóm prostaty 🙏

julka5551
autor
26. mar 2022

@martul samozrejme že doktori. Išiel do nemocnice, kvôli inej chorobe a zistili mu že tá mu spôsobila rakovinu. Nebol priamo na onkologickom oddelení, preto teraz hľadáme niekoho fakt najlepšieho v tomto obore lebo tam mu povedali že to nevyzerá vôbec dobre.

julka5551
autor
26. mar 2022

@queeninthenorth ďakujem krásne. Určite ho kontaktujeme.