Omeprazol na pribratie

13. mar 2024

Má niekto s tým skúsenosť známa mi odporučila omeprazol na pribratie je to možné?

deti95060810
13. mar 2024

na pribratie? inak je na predpis... mm užíva ale nie na pribratie, ani nemám poznatok žeby sa z nich priberalo...
na pribratie skús čaj palina , žalúdočné kvapky https://www.drmax.sk/phyteneo-zaludocne-kvapky-..., Peritol - na predpis.

iwesska
13. mar 2024

Na pribratie brat lieky blokujuce tvorbu kyseliny a rozdzubat si normalne fungujuci zaludok? Tak to musi byt ina odbornicka,co ti toto poradila👌A kolko ho chces brat 1-2 mesiace,rok, dva...? Na pribratie treba jest kaloricke veci, zistit pricinu nepriberania a nie si ordinovat mirnix dirnix tabletky na zaludok🤦‍♀️

cookie29
13. mar 2024

@deti95060810 nie je na predpis... mozes aj volne kupit, len mensie balenie...

@autorka 10000% suhlas s @iwesska

lb1984
13. mar 2024

Áno ja keď som brala helicid ci nolpazu som sa rozrala vkuse som bola hladná....

siska53
13. mar 2024

Zvysenie vahy je neziaducim ucinkom niektorych liekov urcenych napr.ako antihistaminikum alebo aj na migrenu. Ale nie je to ich uloha, zvysit hmotnost. Aby si si skor neuskodila namiesto ucinku.

lb1984
13. mar 2024

@cookie29 menšie balenie a nižšiu účinnú látku.

oli18
13. mar 2024

@lb1984 ja som casto hladna, najviac vecer
Mam helikobaktera.

cookie29
14. mar 2024

@lb1984 obsah ucinnej latky je podla mna vzdy 20mg, nevidela som silnejsie (dostat aj 10mg) ale proste balenie volnopredajne je 14 tabletiek. Na lekarsky predpis dostanes viac/vacsie balenie. Ale ked niekto chce chodit kupovat kazde 2 tyzdne nie je problem

srnka79
14. mar 2024

V ziadnom pripade by som si nenicila telo chemiou na predpis. Toto je pri paleni zahy, ked ma clovek problemy so zaludocnymi vredmi, nadmernou tvorbou kyseliny, helicobacterom, zapalom zaludka a podobne, aby sa zahojila sliznica... mne to absolutne rozhadzalo organizmus, menstruaciu, kedze boli bolesti zaludka, nemohla som nic jest a naopak - chudla som. Ano, moze to zniet logicky, ze menej kyseliny, pomalsie travenie, priberiem? Nezmysel, clovek si narobi dalsie problemy. Ak clovek nepribera, moze ist o rychly metabolizmus, velky vydaj a maly prijem, stitnu zlazu, zle vstrebavanie zivin (creva), ale isto nejest tieto lieky. Co by sme my chori za to dali nemusiet ich jest. Z vlastnej skusenosti - ja som priberala z antikoncepcie a z liekov na alergiu - to bol vedlajsi ucinok. V mladosti som bola velmi stihla, lebo som mala mrte pohybu a rychly metabolizmus plus stitnu zlazu a k tomu chudokrvnost (malo zeleza). Po hak som zacala priberat. Potom po rokoch problemy so zaludkom z prace, stresu, zase problem so stitnou - rapidne chudnutie a teraz konecne zase priberam, lebo sa mi nechce hybat a chuti mi jest🙂 takze len zistit, co je pricina a skusit sa dat do poriadku v prvom rade prirodnou cestou, vylucit zdravotne priciny a nejest rozne lieky s mnohymi vedlajsimi ucinkami. Mozte si narobit dalsie problemy. Tu mozme poradit z vlastnej skusenosti, co sa dialo nam, ale to neukaze, co mate vy za problem. V prvom rade smer obvodna, poradit sa s problemom a ona pripadne spravi prvotne vysetrenia z krvi a nasmeruje nasledne na endokrinologiu, gastro, hematologiu... nestrielala by som naslepo liekmi, tolko moja rada. Pekny vecer.

lb1984
15. mar 2024

@cookie29 nolpaza 20 a 40, helicid 10 a 20. Tie vyššie sú na predpis ....