Okuliare proti modrému svetlu - skúsenosti

tanickalc
23. nov 2021

Máte niekto skúsenosť s okuliarmi na ochranu očí pred modrým svetlom?
Fungujú aj tie lacnejšie?

evka_s
23. nov 2021

@tanickalc já jsem ten filtr měla na dioptrických brýlích a na nové už jsem si ho dát odmítla. Dost mi vadila ta změna barev prostředí, hlavně venku (obloha, sníh...). Na PC i tel. mám modré světlo vypnuté, takže jsem ok. Ale pokud by mi modré světlo vadilo, nedalo se na pc nebo mobile vypnout a nosila bych brýle jen kvůli tomu modrému světlu, tak asi ok, fungovat budou asi i ty levnější

beahavala
17. mar 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja nemam ôbec drahe, stali do dvacky a mam ich z luxbryle, mne to pomohlo, cely den sedim pri obrazovke pocitaca a oci ma z nej uz dost bolievali, ako nosim tieto okuliare je to ovela lepsie

kendova_anna
17. mar 2022

Ono nie je to vobec zla vec hlavne pre niekoho, kto pracuje dost s pc alebo travi vela casu pri mobile. Ja mam uz dioptricke okuliare s takymito sklami a neviem si ich vynachvalit. O dost menej ma bolieva hlava a hlavne teda ani oci nemam take unavene

ninah1486
21. mar 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja ich mam bez dioptrii lebo tie mi netreba ale bez takychto okuliarov neviem byt nakolko mam robotu kde sedim pri pocitaci

sasha10
21. mar 2022

@tanickalc ja mam zase opačnú skúsenosť ako si ich dám tak ma začne bolieť hlava, asi zo zmeny farieb su také fadnejsie, alebo neviem.

wlf
21. mar 2022

Moje stali 40e. Vždy ma bolela hlava, keď som dlhšie cumela do mobilu alebo telky a teraz je to v pohode.