Okuliare na modré svetlo - vaše skúsenosti

miriam_s
30. jan 2021

Ahojte, plánujem si kúpiť okuliare proti modremu svetlu, s UV filtrom, keďže som celé dni na home office... Máte skúsenosti s nejakými konkrétnymi ? Pozerala som tieto... Máte ich niekto ? https://www.vasesosovky.sk/meller-blue-light-ok... .

terezka1947
30. jan 2021

@miriam_s no....konkretne toto,co si pozerala....nevies firmu,kt.tie okuliarove sosovky vyraba.
Ja osobne by som zasla do optiky a spytala sa tam,na konkretnych vyrobcov sosoviek a,podla toho sa rozhodla. Cena+kvalita=okuliare.
Lebo nejde tak o ram,ale o tu sosovku,kt.je tam brusena. Ked to to ma chranit oci.

miriam_s
autor
30. jan 2021

@terezka1947 práve preto zisťujem... pozerala som na to keďže u nás optika ani nie je a snažím sa teraz nechodiť busom ak to nie je vyslovene nevyhnutné... Neviem ani či vôbec teraz optiky fungujú...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
30. jan 2021

@miriam_s optiky su ako vydajne zdravotnickej pomocky,cize funguju.
Je to na tebe...tie sosovky su naozaj dobra vec,nsjma pre ludi,kt.praca je naviazana na pc.

janoh9
30. jan 2021

@miriam_s ja mam z okuliarenapc.sk alebo nejak tak, nepamatam si, skus dat do google, ale musim povedat, ze extremny rozdiel. odkedy mam homeoffice tak je to tisickrat lepsie, odporucam.zlepsil sa mi problme so spankom, necitim sa osvieteny