Okuliare na modré svetlo

25. aug 2024

Mate niektora skusenosti s kupou okuliarou na modre svetlo?Kde kupujete?Dakujem

biba_18
25. aug 2024

kolegyňa má aj syn. kúpiš kdekoľvek, v optikách majú aj na nete. ja mám dioptrické s filtrom… budeš vidieť viac do žlta…

monicazbb
25. aug 2024

https://www.moonlightbrand.sk kupila som ich tu, mam ich asi rok...jaaa ti neviem či to ma efekt, možno trochu, alebo si to namyšlam , neviem.

kacena4
25. aug 2024

je to komercny tah, ale ak chces vyhadzovat peniaze tak ktorakolvek optika

mamamasama
25. aug 2024

@kacena4 prečo myslíš? Ja tym mam potiahnute skla na klasickych okuliaroch a je to rozdiel

ivuska027
25. aug 2024

@kacena4 tak to vieš o tom dosť málo 🙈

deniska2706
25. aug 2024

Objednala som v optike

zara1996
25. aug 2024

@kacena4 nie je to žiadny komerčný ťah. Tieto okuliare používam už 5 rokov a cítim veľký rozdiel keď ich mám a keď nie.

autor
25. aug 2024

@zara1996 smiem vediet v com konkretne?

zara1996
25. aug 2024

Ak som za pc alebo pozerám dlhšie do mobilu alebo Tv vždy ma pália oči a mám ich suché. Keď mám okuliare nemám s tým nikdy problém.

thirstymonk
25. aug 2024

Modrý filter sa snaží "eliminovať" modrú časť viditeľného elektromagnetického spektra. Skutočne, modrá farba je blízko fialovej a tá je blízko ultrafialovej, ktorá už je škodlivá. Osobne si myslím, že lepší job by spravil fialový filter, ale to je len môj názor. Ja čumím denne hodiny do PC a potom ešte aj do mobilu a problémy so zrakom chválabohu nemám.

Suché oči sú príznakom nedostatočného žmurkania, čo sa často stáva ľuďom pri PC (ale mne sa to nestáva). Tak možno v tomto to môže pomáhať.

hugger
25. aug 2024

Na aky účel ich potrebujes? Ak je to s úmyslom nosiť ich vecer na elimináciu modrého svetla a zlepsenie tvorby melatonínu aby si lepsie spala tak to funguje velmi dobre.