Odtlačky na zubnú náhradu

2. apr 2024

Dobrý deň .Viete mi prosím poradiť.Mam ísť na odtlačky na zubnú náhradu.Ako dlho trvá kým zubár urobí prvé odtlačky? Ďakujem

egonsk
2. apr 2024

mame robila otlacky 5x, furt sa jej nieco nepozdavalo a ked dostala uz konecne zuby, tak ich ma na okrasu, lebo jej dobre nesedia a nesmie sa s nimi jest nic tvrde ... holt, niektori lekari su proste profici...

autor
2. apr 2024

@egonsk A ako dlho trvalo jedno sedenie na odtlackoch?Tak chodím ku súkromníkovi.Tak dúfam že tam nebudem musieť chodiť toľko krát.

luliu
2. apr 2024

Trvá to chvíľu, 10 minút

autor
2. apr 2024

@luliu Ďakujem.Ale asi mi to nebude môcť urobiť ten termín,kedy mám prísť.Lebo ešte čo mi trhal hornú stoličku nemám stiahnuté ďasno.Teda ešte tam mám dieru...Alebo sa to môže?

egonsk
2. apr 2024

je to len par minut, ale idealnr sa to ma robit na dasne, ktore sa uz nebude menit, inak by si to mala volne a papat "lepidlo" denne , aby ti to drzalo, urcite nechces. Takze netreba sa radsej ponahlat.

kacena4
2. apr 2024

zalezi aku hmotu ti daju na odtlacok, je ktora schne automaticky, t.j. 1-2 min. a je taka ktora schne dlhsie cca 3-5 min. (to je cas kedy mas v ustach material) a ano na zubnu nahradu sa robi viacero odtlackov (mne teraz robili pri mostiku cac 4x za 1 sedenie)

autor
2. apr 2024

@egonsk Nie to určite nechcem.Mne sa to aj zdá nejak skoro.

autor
2. apr 2024

@kacena4 Ja som si myslela že sa to chodí viac krát na odtlačky.Nie že na jedno posedenie aj 4krat...

kacena4
2. apr 2024

najprv mi robili raz na docasne, a nasledne viackrat za sedenie na trvale

skeblicka777
2. apr 2024

Autor mne robili 3x, vždy to trvalo dokopy cca 10minut, príprava a samotný odtlačok 2 minúty. A ďasno musí byť riadne zahojene. Mne po poslednom trhanom zube čakali mesiac

alickapusinka
2. apr 2024

nie ja som bola 2 krát najprv na dočasne a potom už mi dala na druhý krát na pevno.