Odstraňovali vám operačne polyp?

silvika1818
8. nov 2013

Ahojte,

včera na gyn.prehliadke mi lekárka povedala že mám polyp na krčku maternice, musím ísť na operáciu, strašne sa bojím.
Boli ste niektorá na tomto zákroku? Ako to prebiehalo? Po operácie sa musí koľko ležať prípadne kedy môžem ísť do práce.

Vraj trvá len chvíľu a robí sa v úplnej anestéze ☹

Prosím napíšte!!!

dai
8. nov 2013

ahoj. moj otec ma polypy na hrubom creve - odstranuju mu to v priebehu kolonoskopie bez anestezie. polyp je len vyrastok ktory sa moze zvrhnut do nadoru, treba ho dat prec aby toto nenastalo - ja by som nestresovla, je super ze ti ho nasli a daju to svinstvo prec... drz sa. drzim palce

aristka
8. nov 2013

uspinkajú ťa ,pozrú dovnútra ,polyp odpália a hotovo ...radšej ho dať von ako mať nejakú prekancerózu .... 😉

radko23
8. nov 2013

ahoj, ja mam nosne polypy a operovali ma , nastestie mi to uz prestalo rast, bola som uspata

cerez
8. nov 2013

Robí sa to v úplnej anestéze.

yanka239
8. nov 2013

Aj mne odstranovali polyp, bola som v nemocnici len jeden den, rano som prisla a vecer som isla domov. A to som bola v celkovej anesteze. Zakrok trval asi 15 minut. Od tejto operacie mam problemy kazdy mesiac s krvacanim mimo cyklu....ale gynekolog trval na tom, ze polyp musi ist prec, napriek tomu, ze som nemala ziadne problemy. Takze to je moja skusenost. Dzim palce, nech to dobre dopadne a hlavne bez nasledkov.

lapri
9. nov 2013

Ja som bola na zákroku v juni, ráno som prišla a okolo 14. hod ma prepustili, žiadne bolesti som nemala. Nemusíš sa báť 🙂

hcdaduska
9. nov 2013

Ahoj,ja som bola na odstranovani polypu asi pred mesiacom a pol,a bolo to v pohode,ráno na 10.00 som tam mala byť a prepustili ma nejako na obed o jednej som bola doma.zákrok trval nejakých 15minút a v narkoze som bola pol hodinu.po zákroku ma poučili čo môžem a čo nie a išla som domov.nemala som žiadne bolesti a ani som nekrvácala,takže super,tiež som sa bála ked som tam išla ale inak pohoda.takže neni sa čoho báť a budem držať palce aby ti to dopadlo dobre. 🙂 🙂 🙂

misel714
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamijamijami
Autor odpoveď zmazal
Zobraz