Odstránenie znamienok - bolesť a injekcie po zákroku

mlaskova
26. jan 2023

Ahojte!
O tyzden idem na odstranenie znamienka chirurgicky? Viete mi prosim vas povedat skusenosti s bolestou? Aj inekcie aj zakroku? Nejake stipanie, tlak ? Dakujem

kacernakokse
26. jan 2023

@mlaskova injekcia bola pre mňa nepríjemná ale ja som citlivka. Vpich trval asi 4 sekundy, chvíľu počkali a potom som už necítila nič. Myslela som si, že čakajú kým zaberie anestéze alebo niečo, iba keď mi zahlásili, že hotovo môžte sa ísť obliecť.

andrea_82
26. jan 2023

Injekcia bola v pohode, ziadna velka bolest. Pocas zakroku som citila tahanie, ked zasivali. Po zakroku, ked odozneli ucinky injekcie to bolo citlive. Mala som ich na chrbte, takze sa mi prvu noc zle spalo. Ale celkovo nic strasne, nemas sa coho bat.

mlaskova
autor
26. jan 2023

@andrea_82 ďakujem

lela1
27. jan 2023

@mlaskova neboj sa zvládneš to,zvládlo to aj moje vtedy 6 ročné dieťa,vyberali mu väčšie znamienko na hrudníku.

strasko
27. jan 2023

záleží aj na mieste. Vyberali mi pod pažou, to bolo úplne v pohode celý čas. Na boku a pod prsníkom na rebrách som cítila najviac ako sa mi to naťahovalo pri väčšom pohybe, kým som mala stehy. Injekcie boli v pohode, ako pri odbere krvi napr 🙂

mlaskova
autor
29. jan 2023

@strasko ďakujem, mam na stehne take 2cm

strasko
30. jan 2023

@mlaskova tak to zrejme budeš cítiť potom pár dní po zákroku pri pohybe a obliekaní, ale bude to ok za také 3-4 dni 🙂)