Odstránenie znamienka na tvári

7. mar 2021

Boli odstránenie znamienka na tvári ? Nie laserom ale klasicky.. mám znamienko pri brade a celkom sa bojím tej bolesti či už injekcie alebo samotného zákroku

janai1
7. mar 2021

Boli resp. cítiš iba pichnutie umrtvenia ako klasická ihla 😀 ostatné necítiš

122laura122
7. mar 2021

mne takto odstraňovali 5 na jeden šup, a úplne v pohode 🙂

tatiana1329
7. mar 2021

Mne tak odstranovali znamienko priamo pod okom a velke. Citis iba pichnutie a potom uz nic. Druha vec je ze z nejakeho dovodu sa mi spravilo nove okolo tej jazvy, takze ho mam znovu na rovnakom mieste 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ewka9
7. mar 2021

Naraz mi vyberali tuším 3 znamienka, z toho jedno na tvári..cítila som iba injekciu, to bola sekunda, takže pohoda 🙂 radšej 20 znamienok ako pôrod, no nie? 😅

ivka21
8. mar 2021

Ak to není zo zdravotného hľadiska šla by, som na laser. Predsa len budete tam mat jazvu. Mne vyberali chirurgický na chrbte a najviac bolela injekcia inak nič. Ale mam tam jazvu. Na tvári som si dala laserom a sami si vyšetrili veľkým mikroskopom a až potom odstránili a mam to bez jazvy.

chrobacik41
8. mar 2021

Ja som mala veľké znamienko na nose, vyzeralo to ako bradavice ale nebola to bradavica. Dala som si to odstranit laserom a tiež v pohode jemne stipkanie ale dalo sa to vydržať a nemám žiadnu jazvu nič. 😊

robin30
8. mar 2021

Mne vyberali na hornej pere,brade,na sanke jazvy nemam nikde a bolel len vpich ihly na umrtvenie.