Odstránenie znamienka na chrbte

kk3
9. aug 2022

Ahojte, mam ist na odstránenie znamienka na chrbte v hornej časti, ale este nikdy mi znamienko neodstranovali, tak neviem co mam očakávať. Myslim hlavne to, ci to nejako boli ak po umŕtveni? Predsa len rezu vám do tela.

danieladeley
9. aug 2022

vobec to neboli, ani trosku, naozaj sa nemas coho bat, mam vybatych asi 7-8, ani raz to nebolelo

danusskaaa
9. aug 2022

@kk3 mesiac dozadu mi vyberali znamienko z obocia a pery. Citila som len pichnutie - keď mi to umrtvovala a potom len také "prijemné" škrabkanie. Avšak keďže mi ho vyberali laserom tak strasne bolo cítiť také opečené/spálené a to mi viac vadilo 😂

euka210
9. aug 2022

@kk3 v pohode, len nie v lete kedy sa clovek poti a moze sa tazsie hojit. Take sa robi ked je chladno.

lorin29
9. aug 2022

@kk3 cítiš iba pichnutie ihly.. A potom už nič je to len ako keby ti niekto prechádzal po tom mieste ale bolesť to nieje🙂

kk3
autor
9. aug 2022

@euka210 mne tam práve kozna poslala teraz. Povedala, ze to nemusim hned, len trosku sa bojim toho znamienka, ci nie je nejake nebezpečne. Tak by som si ho radsej dala aj teraz vybrať, len tiez sa bojim toho hojenia este teraz ked je leto

janetinka27
9. aug 2022

@kk3 rezanie vobec necitis, mne rezali pred uchom aj za uchom a na krku naraz, kde su citlive miesta.

renka30
9. aug 2022

Dcere (10 r.) vyberali jedno znamienko teraz na jar, doktorka uz rezala, ked sa dcera opytala, kedy to zacne robit, takze necitila vobec nic. najvacsi problem na celom vyberani bol ten, ze nemohla v skole cvicit a chodit na treningy (aj tak chodila, lebo im akurat zacali sutaze a nechcela vynechat..nastastie sa pekne zahojilo) teraz na jesen pojde na dalsie, v lete by sa to nemalo vyberat ak to teda nie je nejake problematicke, ktore treba hned...

kk3
autor
9. aug 2022

@renka30 mozem sa spytat, aké to ma znamienka? Lebo na mam dost znamienok hlavne na rukách, ale teraz na tom chrbte sa mi toto vytvorilo a síce doktorka nepovedala, ze je nejake nebezpečne, ale neviem, podľa mna vyzerá cudne :D uplne inak ako ostatné, trosku som si ho aj poskrabala, hlavne kvôli tomu ma poslala na chirurgiu, ale stale sa bojim ze je nejake problematické, preto by som najradsej ho mala von čím skoršie, len neviem ci mam počkať aspon do septembra alebo dat si to prec uz teraz hned

jajo1
9. aug 2022

@kk3 mám za sebou výber 12 znamienok, 11 som si dávala vyberať v jesenných mesiacoch. O jedno vystúpené som si však zatrhla oblečenie a znamienko mi začalo krvácať - kožná vtedy reagovala tak, že počkáme cca 2 týždne, kým sa rana na znamienku zahojí, potom smer chirurgia a radšej vybrať, hoci ho nepokladala za problematické - a toto som absolvovala cez letné prázdniny, čiže vyberala som ho v lete za horúčav, bolo to ale výrazne nepohodlnejšie ako v chladných mesiacoch

renka30
9. aug 2022

@kk3 dali sme ho vybrat preto lebo sa zacalo menit, zvacsovat a zmenilo farbu, inak podla mna nebolo nijak odlisne od ostatnych. Toto druhe sa tiez zvacsilo tak preto ho odporucila vybrat.

kk3
autor
9. aug 2022

@renka30 a čakali ste nejako dlhšie pokým ste ho dali odstrániť? Ci ked ste si ho všimli, ze sa začína meniť, tak hned ste ho isli dat vybrať?

renka30
9. aug 2022

@kk3 nesli sme hned, dlhsie sme cakali, lebo minulu jesen bolo kovid sialenstvo, potom ona mala kovid a museli sme pockat dalsi mesiac...cize cca 4 mesiace ale uz jej to predtym nejaky cas sledovala...

monika_semi
8. jan 2024

@renka30 dobry den, mozem sa spytat, kde ste davali dcerke vyberat znamienko, ja mam ist so synom 7r, a zistujem moznosti, dakujem Monika

renka30
8. jan 2024

@monika_semi davali sme tu https://www.euromed.name/kontakty/ u Dr. Kerdíkovej ale neviem ci by som tam isla znova. Vsetko bolo v poriadku, je to uz dost starsia pani doktorka, jediny problem, ze druhe znamienko nevybrala cele (na zaciatku vyzeralo, ze ano ale asi cosi ostalo hlbsie) a na konci jazvicky sa zasa vytvorilo...inak zakrok prebehol rychlo bez problemov aj hojenie ok

monika_semi
11. jan 2024

@renka30 dakujem pekne za reakciu