Odstránenie krčných mandli laserom - skúsenosti

26. máj 2023

Boli ste niekto prosim vas na laserove odstránenie krčných mandli ? Najlepsie v Humennom?
Kolko ste platili? A aka bola rekonvalescencia?
Čaká ma to v 33 rokoch 🤦‍♀️😓

zuzi56
27. máj 2023

.

saska00
18. júl 2023

Absolvovali ste to už či ?

autor
18. júl 2023

@saska00 nebola som. Angina sa mi nezopakovala tak som to zatial neriešila. Aj tak je leto

regsy
5. nov 2023

Boli ste už s mandľami, prosím? Mne by asi tiež bolo potrebné... Ale v 43 🫣

autor
5. nov 2023

@regsy Ano bola som uz v auguste, plazmatickým nozom

regsy
5. nov 2023

Môžem sa opýtať, v Humennom? A aký bol priebeh? Prosím o info hoci aj do súkromnej správy. Ďakujem pekne.

autor
5. nov 2023

@regsy Ano v Humennom.po operacii uplne bez problémov, pravidelne som vyplachovala herbadentom.. silne bolesti začali na 7my den.. celkovo bolest trvala tri tyzdne u mna.. zaberal jediný flector. Hlavne treba vela jest a piť. Ja som s tym nemala problem. Da sa to zvladnut

regsy
5. nov 2023

A ako dlho trvala hospitalizácia? Zvažoval som aj jednodňovku, len bol mi odporúčaný klasika pobyt 😅 Teraz sa rozhodujem či, a ak, tak kam... 🫣

autor
5. nov 2023

@regsy ja som mala utorok zákrok a v sobotu ráno som isla domov. Urcite odporucam klasiku pobyt.. je tam veľké riziko zakrvacania a to som doma riskovať nechcela a tiez daju priamo lieky od bolesti do žily
Starostlivosť personálu topka, ja som mala nadstandard čiže som sa cítila ozaj ako v hoteli 🙂

regsy
5. nov 2023

Super, tak som rád, že ste to tak zvládli. A posledná otázka, bolo to robené naozaj laserom?

autor
5. nov 2023

@regsy plazmatickym nožom ako som pisala vyššie. Laser sa neodporúča velmi a v HE ho ani nepoužívajú. Pekny den a vela zdravicka

regsy
5. nov 2023

Ups, prekukol som ten plazmatický nôž v odpovedi, ale na inom webe som sa dočítal, že je to lepší spôsob ako laser. Ešte raz ďakujem za čas aj za odpovede 😌