Odstránenie kožných výrastkov

endymedekova
16. aug 2014

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či tu niekto má skúsenosti s odstranovaním kožných výrastkov doma. Priateľ ich má na krku a hrudi, aj na brade, vadia mu pri holení. Sú ako malé guličky. Čítala som, že sa dajú odstrániť napr. potieraním jablčným octom, alebo lakom na nechty, prípadne odstrihnúť, ale ale to radšej nechcem skúšať emoticon poradíte mi prosím?

emily76
16. aug 2014

@endymedekova ja som si to nechala odstranit u koznej, trvalo to cca 10 minut. Zaplatis podla toho, kolko ich ma...ale nebolo to drahe. A mam pokoj.

endymedekova
autor
16. aug 2014

@emily76 tiez som chcela, aby siel ku koznej, ale jeho dostat k nejakemu lekarovi je obtiazne :/ ma ich dost, vyse 20,tak ci nahodou to niekto neskusal odstraňovať doma 🙂 ale dakujem 🙂

mihula
16. aug 2014

@endymedekova ja som si kupila v lekarni Duofilm,par krat potrela a same od seba to poodpadavalo

endymedekova
autor
16. aug 2014

@mihula a to nie je len na bradavice? Lebo toto su take tie gulocky,co vyzeraju ako znamienka

mihula
16. aug 2014

nie,ja som sa dr.pytala ci je to aj na bradavice a ona mi povedala,ze na bradavice je to slabe,ale,ze presne na take kozne vyrastky.Ja som si ich odstranila na krku pod retiazkou a dve pod pazuchov,neboj ponatierat par krat a ani nezbadas kedy to same odpadne

drobcek26l
16. aug 2014

Aj manžel to mal a pomohol Duofilm

endymedekova
autor
17. aug 2014

Super, dakujem velmi pekne, zajtra to pojdem kupit 🙂

endymedekova
autor
19. aug 2014

@mihula @drobcek26l ako ste to pouzivali? Iba ste to natierali? Koľko krat denne? Dakujem vopred za odpovede 🙂

mihula
19. aug 2014

@endymedekova vo flasticke je maly štetec,tak tym som si to natrela,co ja viem kolko krat?Par krat,a vzdy vecer ked som sla spat a natierala kym som ten vyrastok videla.A vlastne po sprche a utierani to same odpadlo,ani som nevedela kedy

drobcek26l
19. aug 2014

@endymedekova Manžel si to natieral ako kedy, niekedy cez deň ale hlavne večer pred spaním keď sa okúpal. Myslím že mu to trvalo asi niečo cez týždeň pokiaľ mu to zmizlo

endymedekova
autor
20. aug 2014

Ďakujem, uz sme zacali natierat,zatial jedno male odpadlo 🙂 len ho to stipe,snazim sa to natierat tak, aby sa to normálnej koze nedotykalo,lebo ju ma trochu podrazdenu. Ale dufam, ze to cim skor zide 🙂 @drobcek26l @mihula

mihula
20. aug 2014

@endymedekova ano presne tak,ak je male tak to rychlejsie odpadne,ale neboj aj mna tie vačšie potvory štipaly.Treba sa tomu ozaj povenovat a bude z neho fešak 🙂

partagnan
16. sep 2016

Ja som natieral lakom 2 týždne jak blázon, jediné čo som získal boli zalakované boxerky. Je. to celé len humbug, s tým tlakom.

partagnan
16. sep 2016

Čím sa dajú odstrániť fibrómy ale fakt, nech píše ten čo má s tým osobnú skúsenosť. Ďakujem.

partagnan
19. jan 2017

Už netreba, už som ich odstránil. Jednoducho som ich odstrihol. Skúšal som nalakovať lakom na nechty - blbosť, nič nezaberalo tak som sa naštval...

oravienka1
11. apr 2018

Poradte, ako ich odstrániť na očných viečkach, sú to predsa oči,,,,,

tarapaper
4. jún 2019

@mihula dobry deň za koľko vám asi fibromy odpadli ?

bounties
11. dec 2020

@oravienka1 zistili ste?

oravienka1
26. dec 2020

@bounties nie,,,

cirilinka
25. feb 2024

Dobrý večer,prosím vás,bol z vás niekto si dat odstrániť fibrómy okolo očí v nemocnici vBojniciach?Zaujíma ma cena,ďakujem

danajahotkova
5. jún 2024

Ahojte. Tiež by ma zaujímalo, na čo sa treba pripraviť po finančnej stránke. Odkladám to už strašne dlho, ale povedala som si, že si konečne vybavím všetky zdravotné záležitosti a prehliadky, nech to mám konečne aspoň raz na poriadku.

seblicek
7. jún 2024

@danajahotkova ako myslíš po finančnej stránke? Však keď pôjdeš ku kožnému, tak si myslím, že sa za to neplatí, či?

danajahotkova
19. jún 2024

@seblicek Neviem, tam asi nie, ale keby ideš na nejakú kliniku, tak isto áno a nemyslím si, že by to bolo málo peňazí, však to si vieš pozrieť v nejakom cenníku na nete, keď sa dopátraš.

seblicek
20. jún 2024

@danajahotkova jaj takto si to myslela. No to neviem veru ako sa to pohybuje. Ale keď to dlho odkladáš, tak kožný asi nebude cesta. Tam strašne všetko dlho trvá a plus si zober, že ešte letné obdobie, dovolenky a tak.

jablon_katka
21. jún 2024

@danajahotkova Ak mozem poradit, tak ja som skusala na odstranenie takychto vyrastkov EndWarts Extra. To je take pero, co prilozis, ono to zachladi na strasne vela stupnov a potom vyrastky odpadnu. To Extra je v nazve dolezite, lebo tych pier je viacero druhov, toto je urcene na taketo pripady 🙂

danajahotkova
1. júl 2024

@seblicek Veď práve, ja celkovo nemám rada behanie po doktoroch a vybavovanie. Ale však kto áno. Preto hľadám, dumám, že ako by to išlo aj inak nejak vymyslieť a zbaviť sa toho.

danajahotkova
1. júl 2024

@jablon_katka To ani neviem, že takéto niečo sa dá kúpiť. Pôjdem sa na to opýtať do lekárne, keď pôjdem dnes na nákup, tak to jedným vrzom obehnem. Už vidím, ako budem mať paniku, keď to budem mať použiť doma 😀 Ty si to v pohode, či ti to niekto iný?

seblicek
2. júl 2024

@danajahotkova no ako si pochodila? Kupila? Vyskusala? Som zvedava, co na to povies.

jablon_katka
3. júl 2024

@danajahotkova Sama som si to, vsak na tom nic nie je. Ide to uplne lahko a jednoducho. Vsak ale ked to mas na takom mieste, kde si nedociahnes, tak jasne, ze povies niekomu druhemu, aby ti s tym pomohol. Nech je tam to pero uplne spravne prilozene k tomu vyrastku.

danajahotkova
8. júl 2024

@seblicek Tak som pochodila, že som kúpila, ale nedostala som sa k tomu hneď v ten deň, vôbec som nestíhala. Ale už to mám za sebou, myslím, že to dopadlo dobre. Všetko sa odstránilo, pekne sa to hojí, len také drobné chrastičky ostali, čo je super si myslím 🙂
@jablon_katka Môžem potvrdiť, vôbec to nebola veda. No nevedela som si to však predstaviť, ale pozrela som si leták príbalový, všetko prečítala, aby ma nič nezaskočilo a išlo to ľahko 🙂