Odstránenie chĺpkov nad hornou perou

andrea0075
14. máj 2020

Ahojte, viete mi, prosím odporučiť nejaké kozmetické centrum prípadne konkrétneho lekára, s ktorým máte dobrú skúsenosť pre odstránenie chĺpkov nad hornou perou. Veľmi pekne ďakujem

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyrs
14. máj 2020

@len_nig pozerala som ten prístroj, sú od cca 250 až drahšie. Vieš poradiť ?

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyrs
14. máj 2020

@len_nig dakujem, do tých 300 € by som oferovala, idem si to preštudovať.

petrastrbanikova
14. máj 2020

@len_nig a predtym si si to vydepilovala ci ako? 🙂

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrastrbanikova
14. máj 2020

@len_nig ved vsak to viem ze oholiť len si neviem predstavit oholiť si hornu peru a náhodou to nezaberie aby som potom nebola uz uplne ako brežniev :D

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
14. máj 2020

@zazvorka87 aj ja niekedy 😂

petrastrbanikova
14. máj 2020

@len_nig a ako casto sa to ma robit aby to bolo ucinne? Ze by som to skusila😉

len_nig
14. máj 2020

@petrastrbanikova je na to appka, najskôr 5x každé dva týždne a potom už len raz za čas 😊

petrastrbanikova
14. máj 2020

@len_nig mozem poprosiť tu appku 😉ďakujem 😊

len_nig
14. máj 2020

@petrastrbanikova lumea IPL

severannka
14. máj 2020

Aj tam dole to pouzivate

chanel_c
15. máj 2020

Baby vyzera to zaujimavo, tiez nad tym uvazujem. Ktore mate skusenosti s tym, moezete napisat viac? Ako sa starat o pokozku pred/po aplikacii, a ako dlho vydrzi pokozka bez chlpkov? A ako dlho trva kym sa ich zbavim uplne? Dakujem 🙂

aprila
5. jún 2020

Ahojte. Tiez by zaujimali skusenosti s tymto pristrojom. Hlavne, ci to ozaj pomaha aj nad hornu peru? Ake su tie chlpky po tom ako znova vyrastaju. Ci su hrubsie? Tmavsie?

aprila
6. jún 2020

@chanel_c ahoj. Aj si nieco v tejto veci zistila resp. Poriesila?

chanel_c
6. jún 2020

@aprila vela ani nie. Ale je pravda ze som ani vela nezistovala, akurat hodnotenia na tu lumeu som citala same pozitivne.

veronicka1901
4. feb 2021

Ahojte, prosim, chcem sa opytat, bola som na laserovej epilacii (horna pera), mala som 6 zakrokov, bolo to 5 rokov dozadu. Lenze chlpky narastli nanovo, su jemnucke, ale tmave a velmi viditelne. Stalo sa to niekomu? Premyslam, ci is znovu alebo co. Ja som normalne vdacna, ze sa nosia ruska :(. Dakuujem za opdoved, ak ma niekto podobnu skusenost.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronicka1901
4. feb 2021

@zazvorka87 smeješ sa na tých rúškach? :D

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz