Odstránenie chĺpkov laserom

atka1989
13. mar 2016

Ktore ste boli na odstranenie chlpkov laserom pomohlo to....alebo co robite aby ste odstranili ?chcem sa zbavit a neda sa.som zarastena asi vsade som zufala a stale je to len horsie poradi niekto.dakujem za odpoved.

liz_lemon
13. mar 2016

najprv si daj vysetrit hormony, ak to budes mat OK, tak ak mas cierne chlpy a bledu pokozku, laser je ideal (nemylit si to s IPL)
ale treba to robit na jesen a v zime, teraz uz vela casu nemas, lebo nemalo by sa to robit, ak svieti slnko, nakolko hrozia pigmentove skvrny
rataj s tym, ze to nie je jednorazova zalezitost, ani lacne to nie je, a samozrejme, ani bezbolestne

rheuska
13. mar 2016

A vysledok nie je zaruceny. No a nie je to navzdy. Skusala som. Bolo lepsie chvilu. Ale kozmeticka sama povedala, ze 3/4 roky. A asi ttk to aj trvalo. A eurace to sralo poriadne. Aj tk bolelo ako cert.

terezka1947
14. mar 2016

@atka1989 skusala som...pazuchy,bolest si ce velka,ale dalo sa to zvladnut...mozno par mesiacov bolo chlpkov pomenej,ale treab to robit opakovane a opakovane....a jednak to stoji dost a jednak,nikto ti nezaruci,ci aj po viacerych sedeniach sa nevratia
uz by som to nechcela,resp.chcela iba v pripade,ze to k zivotu nevyhnutne potrebujem,co teda nie.
zdravotne a s tym suvisiace dovody,to je uz ine,ale tiez by som sa priklanala najprv k vysetreniu,tak ako ti radi
@liz_lemon
mozes si tym velmi pomoct.

bobulazelena
14. mar 2016

Kamoska si dala pazuchy a uplne super...asi tak raz za tri mes.jej tam vyrastie mozno jeden chlpok a ten vytrhne pinzetou...pokozka uzasna...ja leby som mala na to peniaze a neplanovala momentalne babo,tak isto idem do toho

bobulazelena
14. mar 2016

Baby a s tym IPL mate skusenosti? Funguje to?

atka1989
autor
14. mar 2016

@bobulazelena ja kam problem nad perou aj brucho hrud atd... a co hovorite na domaci laser ? Funguje to ci nie ?

liz_lemon
14. mar 2016

@atka1989 na tvari je to zlozite, vobec to nemusi zabrat, to si daj urobit voskom a hotovo

atka1989
autor
14. mar 2016

@liz_lemon ano ale rychlo to rastie.

atka1989
autor
14. mar 2016

A skusenosť s elektrickou ihlou ?

wallaby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobulazelena
14. mar 2016

@atka1989 no to neviem...ja len o tom u kozmeticky viem...

zdena12345
14. mar 2016

ja som bola na IPL tusim 4x (uz si presne nepamatam) podpazusie a nohy. Vysledok po bol celkom dobry. Chlpky aj same zacali vypadavat a tie, co znova vyrastali boli bledsie a zdalo sa mi ze aj jemnejsie a hlavne ich bolo menej. Takze dalo by sa povedat, ze spokojnost... len hacik je v tom, ze este aj po tych 4 ? osetreniach stale a stale rastli... a nasli sa aj tmave.. no a kedze tie kury nie su az take lacne, nedalo sa mi chodit stale dalej a po par mesiacoch to bolo pri starom. Ak ma niekto z financneho hladiska moznost chodit tam dlhodobo (teda predpokladam, ze by sa tam muselo chodit povedzme kazdeho pol roka na udrzovanie), tak by asi vysledok stal za to. Ale pre mna to boli vyhodene peniaze

liz_lemon
14. mar 2016

@wallaby IPL je na svetle ochlpenie

liz_lemon
14. mar 2016

@atka1989 to hrozne boli a ucinok nulovy

atka1989
autor
14. mar 2016

A domaci IPL je dobry pomaha?

katyt
14. mar 2016

Ja som si dala odstraňovať laserom, to je asi jediný spôsob ako sa chĺpkov zbaviť navždy, ale bola som len 3x a odporúča sa 5-6 krát, takže chĺpky mi to výrazne zredukovalo, len ak by som chcela úplne musela by som ísť ešte na minimálne 3 sedenia, zatiaľ sa nechystám stojí to dosť peňazí, ale možno v budúcnosti si to dám dorobiť. Bola som aj na odstraňovaní pomocou IPL, ešte pred laserom, ale to je zbytočné vyhadzovanie peňazí, odstráni to chĺpky na určitú dobu a potom začnú rásť znova, takže odporúčam laser.

atka1989
autor
15. mar 2016

@katyt a kde si bola,?

katyt
15. mar 2016

@atka1989 v tomto salóne http://www.laurentis.sk/bratislava/sluzby/zdrav...
vždy majú nejaké zľavy 2+1 ošetrenie zdarma.

atka1989
autor
15. mar 2016

@katyt diky