Odstránenie celulitídy

sonicka278
10. okt 2015
Používateľ sonicka278 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonicka278.

Čo podľa vás pomôže na celulitídu? Zaberajú krémiky, lasery alebo sa s tým proste treba len zmieriť?

sissy27
10. okt 2015

@sonicka278 nezaberajú krémiky ani lasery, ale ani sa s tým netreba zmieriť... celulitída je odrazom životného štýlu a treba to riešiť - cigarety, nedostatok pohybu, nevhodná obuv / oblečenie, strava, pitný režim, alkohol, ponocovanie, denný režim, káva... starostlivosť o pokožku zvonka je len čerešničkou na torte...

evittam
10. okt 2015

@sissy27 Nie len to len o životnom štýle, sú tam aj dedičné aspekty a mnoho iných vecí. Poznám veeľmi veľa žien, dokonca mladých dievčat vo veku 20-25 rokov, ktoré nikdy nefajčili, príležitostne niečo vypili, zdravo sa stravovali,hýbali a celulitída "jak sviňa"........ 😉 A zase poznám aj opačné prípady a celulitída nikde. No proste sa s tým musíme aj trošku zmieriť, že hold my ženy už to máme tak. Ja robím preto všetko aby som ju zmiernila - strava,cvičenie,masáže ale určite neverím na žiadne "krémiky a lasery". 😉 -ďalšie reklamné triky typu tabletky a spol.na chudnutie 😉. Možno ešte taká kavitácia a lymfodrenáž zmierňuje príznaky ale musí sa používať pravidelne....
@sonicka278

manuelala
11. okt 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

asi zmieriť sa s tým je najlepšie čo sa dá :D alebo skús posilku, spevniť nohy ale kašli na stroje - drepy, dvíhanie nôh a tak nájdi na nete cviky.. :D ale ja som zachytila, že je na to aj prístroj na doma, pohľadám to a snáď to nájdem len teraz nestíham :D

alaguema
11. okt 2015

@sonicka278 žiadny prístroj ani krém celulitídu neodstráni, je to presne ako píše @sissy27

@evittam pod pojmom zdravé stravovanie máš na mysli konkrétne čo? Lebo keby skutočne tie dievčatá mali taký bezchybný životný štýl, tak by dedične mohli mať celulitídu len v prvom stupni. To znamená viditeľnú iba pri stlačení pokožky, ale určite nie "jak sviňa"...nie v tomto veku.

mischelag
11. okt 2015

Ja som bola pred mesiacom na jednom skoleni, kde odstranovali celulitidu. Pichla sa pod kozu ihla, akoby dr pod kozou tu celuliditu rozbijala. Pacientka si potom musela na tyzden obliect specialne stahujuce nohavice. Tato dr bola z ameriky a mala s touto metodou dobre skusenosti. Bolo to zaujimave vidiet veci, ktore bezne neuvidim 🙂

evittam
11. okt 2015

@alaguema Tak tomu ver - kým neuvidíš neuveríš, dokonca moja sesternica v 22 r. už mala "parádnu" celulitídu. No a zdravé stravovanie - no ak si taká odborníčka, tak určite vieš čo myslím, nakoľko naozaj nemienim tu strácať čas vypisovaním nejakého jedálnička a podobne. A ani sa nemienim s nikým hádať.....Čo som videla som videla a skúsenosť som napísala, to je všetko.
@mischelag Ale jasné, že existujú spôsoby, veď potom by všetky tie modelky, ktoré majú 30 a viac nemohli vyzerať tak ako vyzerajú..... 😀 😀 😀 Len všetko čo funguje, tak stojí aj pekné peniažky. 😉

mischelag
11. okt 2015

@evittam Tak to mas pravdu, zadarmo to asi nebude 😉

modrofuzik11
11. okt 2015

celulitida je neprijemna. su to male jazvicky, ktore uz uplne nezmiznu. mozno nejakou operaciou, ale toho sa ja stranim 🙂 . mne zostala celulitida po troch tehotenstvach na stehnach. stale si hovorim, ze ved je to len celulitida. kolki by co dali za to, keby mali iba takyto problem. pouzivam bepanthen proti striam a je ju vidiet menej. ale viac sa s tym netrapim...

manuelala
12. okt 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

@sonicka278 našla som to http://www.dixo.sk/slimming-skincare-6v1/ :P ale či to teda funguje to neviem, ale dá sa to tam vyskúšať a vrátia peniažky ak by si nebola spokojná tak by to možno nebolo naškodu skúsiť a fakt to nie je len o zdravom stravovaní, mám kamošku ktorá športuje je chudá a stravuje sa skutočne zdravo a napriek tomu má celulitídu