Odštiepená kosť na palci

macko1007
12. aug 2020

stal sa mi uraz,na rtg bolo vidno ze z posledneho clanku na palci(na nohe) sa mi odstiepilo z kosti...zafixovali mi to leukoplastom a o tyzden mam kontrolu... ak ste mali niekto toto rovnake alebo aj zlomeny prst ked ste sli po tyzdni na kontrolu ,nechali to uz odlepene alebo to zase zafixovali?diky

nika82
12. aug 2020

pri zlomenom malicku som musela fixovat takmer mesiac, inekcie do brucha a barle

simsalabim
12. aug 2020

@nika82 vazne??? Ja som mala malicek zlomeny tak, ze bol takmer v pravom uhle na ostatne prsty a len mi to zafixovali, cca 3 tyzdne. A barlu mi neponukli 🤔 Chodila som aj do prace v crocsoch a teniskach 😂 Zeby u mna daco zanedbali?

macko1007
autor
12. aug 2020

@nika82
@simsalabim to aj ja budem muset mat tak dlho zafixovane?slak ma ide trafit z toho ,ani ja nemam barle a sa mi zle chodi

nika82
12. aug 2020

@simsalabim ja som skoncila takto vtedy takto, na tyzden sadru lebo mali podozrenie na zlomeninu kosti za malickom , po tyzdni mi to uz len fixovali ale chodila som na kontrolu vten mesiac hadam 3x a vzdy rtg a ani po mesiaci to nebolo uplne zrastene

simsalabim
12. aug 2020

@nika82 fuha. Neprijemne.
@macko1007 crocsy ti odporucam... chodila som v nich asi 2 tyzdne, potom som uz dokazala obut tenisky. Nastastie sa mi to stalo takto ku koncu leta. Celkom vtipne tak chodit do roboty, kde je business dresscode 😂🤷‍♀️

macko1007
autor
12. aug 2020

@simsalabim
@nika82
fuuha...nasla som na nete aj akusi ortezu na prst na suchy zips tak nad nou rozmyslam...chvlabohu som na materskej tak mi berobi byt problem iba doma😬