Odreté stehná v lete

16. jún 2022

Ahojte, mam taky problem že mam par kíl navyse (mozno 7 kg) nie som nejak obezna ale mam taky typ postavy ze sa mi hlavne v lete ked sa nosia saty a kratasy oderu stehna a hrozne to boli :D dlhe nechcem nosit je v tom teplo... chcela by som sa touto cestou opytat žien ktorym sa to tiez stava ako to zmierniť resp ako s tym bojujete :/ skusala som antiperspirant ale ten sa v tom teple rychlo vstrebal :D navyse behat musim stale v dlhých leginach lebo tam by bolo trapenie uz po pol km a preto vzdy musim behat v noci aby mi nebolo teplo :/ na noc si davam aviril aj cez den a stale sa mi to ciastocne ukľudní no dalsi den znovu to iste
A nepíšte prosim ze mam schudnut pracujem na tom ale stavalo sa mi to aj ked som mala o dost kg menej :/
Dakujem za rady 🙂

barbi28
16. jún 2022

Mne pomohol len detsky zásyp. Keď nebol po ruke holt aj vazelina bola dobrá 😂

danulicek
16. jún 2022

Ja nosím pod saty elasticke kraťasy 😁

viestta
16. jún 2022

Pod šaty nosím bombardaky z viskozoveho hodvabu

jarmila2010
16. jún 2022

cele leto fungujem na tuhom antiperspirante ... konkretne na dove

nairia
16. jún 2022

ja som si kupila take samodrzkove pasy, super vec! iba vyslovene na danu partiu, pod dlhsie saty ideal.

nellye9
16. jún 2022

Toto je super vec.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limoncino
16. jún 2022

Odstrihni zo samodrziacich pančuch ten ozdobný pás so silikónom a daj si to

janewithane
16. jún 2022

V decathlone (alebo iných sportovych) vieš zohnať gel/krém proti oderu (anti glide tusim) používajú to napr bezci

lejusinka
16. jún 2022

Kratasy su najlepsia vec. Urcite nie nejake dezodorand a gely 🤦🏻‍♀️ Zbytocne zatazi sa tym telo…

vanda83
16. jún 2022

Kratasy tenucke, pacy, alebo detsky puder ten funguje naj

deedol
16. jún 2022

@viestta prosim link, to znie dobre 🙂

jaskolka
17. jún 2022

Dezodorant, púder, tenké kraťasy pod šaty

baska_nice
17. jún 2022

mna by zaujimalo, co ste napisali ze pouzivate puder - ak sa nohy spotia, predsa len tym obtieranim o seba, ten puder sa ako sprava?

paulinkaa2
17. jún 2022

Pánsky tuhy antiperspirant alebo také pásy na stehna

77katarina
17. jún 2022

@nellye9 link nemáte kde to kúpiť ? Ďakujem

77katarina
17. jún 2022

@nellye9 ďakujem už som našla, a máte ich aj odskúšané ? Lebo sú dosť drahé a bojím sa, že sa budú na stehnách rokovať.

evicaveverica
17. jún 2022

@77katarina neroluje, ma to tam silikonove pasiky ktore to drzia na mieste. Ja som to mala uz velakrat a vzdy to ostalo tam kde som to dala

ibrunova
17. jún 2022

Kúp si bandaletky na stehná, alebo si odstrihni staré silonky, alebo dostať aj také silonkové kraťasy na tento účel.

a_adamcova
17. jún 2022

Na behanie sú také nad kolená legíny. My protein to má. Takže ti teplo nebude. A potom pod šaty to čo písali baby vyššie, kraťasy asi nevyriešiš, tam skúsiť púder, tuhý deodorant atď.

lejllamt
17. jún 2022

Tie pásky proti oderu sú celkom super (mám ich niekoľko, s čipkou, hladké naposledy kúpené z BP, tie sú asi top), ale ja mám alergiu na tie silikónové pásiky, čo ich držia na tele, takže už som si kúpila krátke silonky z Lidla.....ale dosť mi pomohol aj detský olej.... nebudú sa šúchať ale kĺzať a je to o moc pohodlnejšie.....záleží aj od času na celý deň to stačiť nebude ale môžeš to kombinovať

cacianka
17. jún 2022

Na bežné nosenie som kúpila obyčajné telové silonky, za pár centov, opatrne skrátila, neparajú sa, neroluju, teda strihala som postupne, tak aby boli po kolená, nie veľmi kratšie. Sukňa/šaty sa mi nikde nelepili, čo som ocenila na sedadlách MHD, aj všade.
Potom sú rôzne iné možnosti, ako písali baby

nellye9
17. jún 2022

@77katarina nie, nerolujú sa

missviolet
17. jún 2022

@nellye9 prave aom si ich kupila ale vobec bohuzial mne nie su v takej dlzke ako na obrazku ale az po skoro kolena, cize by mi trcali zo vsetkeho

missviolet
17. jún 2022

tvoja odpoved su bandaletky! ale kup si presne podla svojho rozmeru stehna, ani vacsie, ani mensie, nemaju skrtit, inak sa budu rolovat. mne drzia napr tieto ako pribite a pritom maximum komfort mam, az sa mi tazko najprv verilo: https://www.eshopspravnapodprsenka.cz/2394-band...

brona235
17. jún 2022

Ja nosim bandaletky... 👌 Topka pre mna... Dlho som o nich nevedela, ale odkedy ich mam, nedam na ne dopustit... A v krajnych pripadoch detsky zasyp alebo tuhy deodorant...

evicaveverica
17. jún 2022

Ja napriklad tie kratasy nemusim lebo to mas dalsiu vrstvu na bruchu. Dost sa v lete potim, mne proste tie pasiky viac vyhovuju. Vsetko sa luftuje, nic sa nepoti

viestta
17. jún 2022

@deedol joj, to som kúpila u Číňania pred par rokmi. Keď som zistila aké sú dobré išla som dokúpiť ďalšie 3