Odporučte stomatochirurga v BA.

adena23
2. mar 2020

Dobry den .vedel by mi niekto odporucit v ba dobreho stomatochirurga?kludne aj niekde inde.potrebujem konzultaciu na klbik v uchu krory mam rozpadnuty

eriksonka1234
2. mar 2020

@adena23 ja chodím na Heydukovu, Dr. Rožič, aj Strunga, milí a šikovní

adena23
autor
2. mar 2020

@eriksonka1234 a to su stomatochirurgovia?to nie je v nemocnici ze?ja nie som z bratislavy

queen_mary
2. mar 2020

@adena23 na heydukovej je stomatochirurgia vo svatej alzbete. Su tam super odbornici. Ja poznam/chodim este deglovicovi.

adena23
autor
2. mar 2020

@queen_mary bratislavu nepoznam .nejaky kontakt by si na nuch nemala .potrebujem sa objednat.nwvies ci robia aj zlizitejsie zakroky?dakujem

baboobchod
2. mar 2020
cacianka
3. mar 2020

@adena23 neboj sa trafis tam.nie je to daleko od stanice.
Je to vychyrena klinika, kontakty najdes na nete.
Hladaj: Onkologicky ustav sv.Alzbety,Heydukova ul.
Klinika stomatológie a maxifacialnej chirurgie - má 5 oddeleni. Ambulancie vysoko odborné +lôžkove odd.Desiatky lekarov.operacne saly male aj velke.

lubaka
18. nov 2020

@queen_mary
@eriksonka1234
@cacianka
Viete prosím vás poradiť či je na Heydukovu potrebný výmenný lístok, mať spravený snímok a ako je to tam cenovo? Ďakujem

cacianka
18. nov 2020

Ja osobne som tam nebola. Moj chlap áno.ale este minuly rok a uz si nepamätám. Myslim ze jeho zubarka mu dala listok s popisom co potrebuje riesit v jeho hube
Pardon dutine ústnej.
Ved si pozri na nete kontakty a aj objednat sa musíš, tak ti povedia co potrebujes a musis splniť.aj ceny.
Z hlavnej stanice to mas 4.alebo 5.zastavku (je to jedno) a kusok z Obchodnej zajdes do paralelnej ulice. elektrickou c.1.
Je to veľká budova, široké schody a dobre označené

eriksonka1234
18. nov 2020

@lubaka no ja som tam išla už aj s hotovým MRI a na doporučenie stomatochirurga, ale boli tam aj takí, čo prišli s opuchom ako akútny pripad a nemali doporučenie. Treba však ísť pred 7.00,vtedy sestrička dáva von lístky. Na kontrolu stačí ísť po 13.00