Odporučte sirup na suchý kašeľ

danieladeley
2. nov 2020

poradte nejaky dobry sirup na suchy prieduskovy kasel, beriem stoptusin, nepomaha. dakujem

bucko555
2. nov 2020

@danieladeley ja som si dala tabletky erdoned a za 4 dní sa mi uľavilo ešte kašlem ale už nie tak

dzejsik
2. nov 2020

@danieladeley na suchý ku kvapkám si pridaj z lekárne cukríky z materinej dúšky (ukľudňujú sliznice a menej dusí do kašla), a tiež materinový, pamajoránový čaj ...

janage
2. nov 2020

@danieladeley stoptussin ani mne nepomohol este zhorsil. On obsahuje latku aj na vykasliavanie co mne nerobilo dobre. Mne pomaha tussin (ten je bez toho) alebo ditustat. Pozor Erdomed je tiez na vykasliavanie bude ta este viac drazdit. Este su kvapky pleumolysin maju nizku davku kodeinu. Su na volno kratkodobo mozes.

janage
2. nov 2020

@danieladeley ja mam niekedy az akoby laryngitidu pomaha mi studeny obklad na hrdlo. Pozri priessnitzov obklad.

ollako
2. nov 2020

@danieladeley na suchý kašeľ je tussin ,ditustat kvapky ,sinecod sirup ,mugotussol...poraďte sa v lekárni ...erdomed je na odkasliavanie hlienov...netlmi kašeľ , ale podporuje odhlienenie

tripetta
2. nov 2020

Pleumolysin jednoznačne, ako jediný zo všetkých možných kvapiek mi zaberá. Proste kodeín je kodeín. A zasa toho tam toľko nie je. Na suchý kašel je dokonalý.

martinajurkechova
2. nov 2020

Na suchý kašeľ mi perfektne zaberal Ditustat, ale keďže sa momentálne nedá zohnať skús tusin. Sú to kvapky.

dankamg
2. nov 2020

Ja odporúčam solmucol, ten mi vždy pomohol, aj teraz si ho dávam. Ešte keby som niečo objavila na tú hroznú bolesť hlavy...