Odpadli mi gélové nechty a ostali mi po nich škvrny

aknelka111
25. jún 2018

Ahojte chcela by som sa opytat ci ste mala niekedy niektora problem odpadli mi gelove nechty a ostali mi na nich take zele skvrny neviete mi piradit co to moze byt ? Volala na kozne ale nemaju volny termin 😞 dakujem

sissy27
25. jún 2018

@aknelka111 hm, žeby mykóza? Hlavne si na to nedávaj robiť nové nechty (dobrá nechtárka by ťa mala poslať si to preliečiť).

kahanikova
25. jún 2018

Pleseň, vypilníkovať (pilník kúpiť nový a potom ho vyhodiť) a kúpiť schol na mykózu.. neviem či toto by ešte šlo liehom (začínajúca sestre zišla)

blairgossip
25. jún 2018

Je to plesen..

stanulienkat
25. jún 2018

dufam, ze si si to dala robit u cinana. Utekaj do lekarne, nech ti predaju vodicku na plesnive nechty a pravidelne to uziovaj podla navodu, nech nenakazis rodinu

lorela
25. jún 2018

Veru pleseň.

aknelka111
autor
25. jún 2018

Nie u cinana nie nikdy u znamej nechtarky ale bola som v lekarni vraj to nieje plesen

janinka007
25. jún 2018

žabinec, asi si mala fugy pod tými nechtami a dostala sa ti tam voda

tatharina
25. jún 2018

Toto plesen nie je. Je to tzv zabinec. Proste vosla voda pod gel a zafarbila necht. Odrastie to. Plesen vyzera inak.

aknelka111
autor
25. jún 2018

@tatharina mozem sa opytat ako sa toho zbavit dakujem

tatharina
25. jún 2018

@aknelka111 skus jemne zbrusit s jemnym pilnikom. Len tam pozor, aby si si neprebrusila lozko. Inac len cakat, kym to odrastie. To bude rychlo. Mozno su na to nejake domace recepty, no nepoznam ziadne.

aknelka111
autor
25. jún 2018

@tatharina dakujem moc

katkaholiova
7. dec 2018

@tatharina a s tym co robit cakat kym vyrastie mam podobne

tatharina
7. dec 2018

@katkaholiova ano, malo by to odrast. Ak by sa to rozsirovalo, pripadne menilo farbu, tak ist ku koznej. Zabinec sam odrastie.

katkaholiova
7. dec 2018

@tatharina netreba na to nich

katkaholiova
7. dec 2018
tatharina
7. dec 2018

@katkaholiova no odstranila by som gel aj z tych druhych, kedze su tam riadne odchlipy. Poriadne vydenzifikovat, jemne hoc zbrusit pilnikom to zelene a bud pockat kym odrastu. Z fotky tazko povedat, je na tom este gel alebo lak, lebo sa to leskne.

katkaholiova
7. dec 2018

@tatharina nie len leskne, no aj z druhych dam dole , tak som sa tesila na vianoce pekne nechty a ked som toto uvidela, tak nemam do lekarne nieco kupit?

tatharina
7. dec 2018

@katkaholiova ja si nemyslim, ze treba. Podla mna staci dezinfekcia. Ak vsak chcete pre svoju istotu, tak si kupte nieco na plesen. No podla foto je to len obycajny zabinec. Hlavne to sledujte, ak to bude odrastat, vsetko ok.

katkaholiova
7. dec 2018

@tatharina dakujem velmi pekne radsej zbehnem do lekarne

tatharina
7. dec 2018

@katkaholiova za malinko😉

katkaholiova
7. dec 2018

@tatharina pilnikom mi to celkom dobre zislo dole ale kupila som si school pre istotu a uz aplikovala

lucenecchata
1. feb 2019

Farbila si vlasy a farba sa tam dostala,mala som tiez podobne

yvik
8. júl 2019

To isté včera aj ja. Hrozná hanba včera u novej nechtarky .. toto mi našla pod gélom. Vydezinfikovala. Použila lieh. Česť že to takto prijala. A už len nechať vyrásť.

petkastopjakova
17. nov 2019

Myslite že aj toto je ten žabinec? 😔😔😔😔😔 keď som to videla ma skoro šlahlo

metlicqa12345
26. dec 2019

Prosím čo to je?

metlicqa12345
26. dec 2019

@metlicqa12345 je to len na 1 prste mam ho zbruseny co to je? Ako to liečiť? Môžem si na to dať urobiť nový gélový necht?

yvik
27. dec 2019

@metlicqa12345 ano. Detto som mala aj ja. Vyrastie. Vola sa to žabinec. Jednoznačne vymente nechtarku.

janka30
30. dec 2019

Mne teraz odpadol necht, mala som ho odcerene uz asi 5 dni, ale drzal a toto mi zostalo na nechte. Mozem si dat spravit nove, ci radsej dat vsetky dolu a pockat?

janamexico
18. máj 2020

Vola sa to zabinec jemne prepilnikovat a natierat anifugalom

sophi_a
22. júl 2024

A ak to mám na kraji nechtu? Co s tým a vlastne čo to vôbec je?