Odlomil sa mi kúsok zo zubu

anonymnemenoo
10. apr 2022

Prosím vás dnes ani neviem ako sa mi odlomil kúsok zubu na stoličke. Dá sa to zaplombovať alebo? Ďakujem. Trápi ma to.

tana5
10. apr 2022

@anonymnemenoo jasne 😉

pribinak
10. apr 2022

@anonymnemenoo zubárka ti zub normálne dorobi, ani nikto nezbada, že máš nadrobený zub

heln
10. apr 2022

@anonymnemenoo najprv si poviem fakt takato otazka? potom si poviem, tak asi nechodi tak casto k zubarovi ako ja....
v takomto pripade sa objednam k mojmu zubarovi, niekedy mi spravi rentgen aby videl ci zub nie je poskodeny alebo nema skryty kaz, pri sucasnych fotokompozitnych vyplniach staci trochu navrtat poskodenu plochu vyplnit plombou.
takze ano, ak zub nie je poskodeny, stati navrtat a zaplombovat.

anonymnemenoo
autor
10. apr 2022

@heln chodím k zubárovi pravidelne len mám strach či to nebude vidno ;). Nakoľko som ešte plombu nemala.

janka1011
10. apr 2022

@anonymnemenoo no tak snáď ti ho nebude kvôli odlomenému kúsku trhať 😉...jasné, že ti ho dostavia. To je to najmenej.

h2
10. apr 2022

@anonymnemenoo Ahoj, neobjednávaj sa, rovno tam ráno choď, ako urgentný prípad. Viem, že urgentné sú tie bolestivé, ale keď ti to aj zubár neopraví, aspoň sa na to pozrie. Ja som tiež takto bola, bola som vyplašená, tak som tam bola hneď ráno, ako prvá a dorobil mi to hneď v ten deň.

limoncino
10. apr 2022

Ak máš zubára šikovného, spraví Ti to tak, že okrem Teba o Tom nikto nebude vedieť. Môj syn má už roky dorabany predny zub, a vôbec to nie je vidno