Odhalia krvné testy rakovinu?

klarkahanka1987
31. aug 2021

Ahojte, dcere dnes prisli vysledky z krvnych testov a vsetko ma v norme, ale uz vyse tyzdna mava zvysenu teplotu a nevolnost, neviem si vysvetlit preco, kedze ziadny zapal v tele nema, napadlo mi ci by nemohlo ist o rakovinu, kedze vela priznakov sedi, pytam sa preto ze ci by bola rakovina vidiet v krvnych testoch

martinkatinka
31. aug 2021

V beznom krvnom obraze to vidno nie je, ale tieto priznaky mozu byt z mnohych pricin, preco hned rakovina? Mate v rodine predispoziciu? Ma konkretne s niecim problemy? Rakovina coho? Lebo toto moze byt kludne aj hormonalna nerovnovaha....

taskataska
31. aug 2021

vela priznakov sedi? akych? ze ma teplotu a je jej zle, to je hned rakovina?

preco jej konecne nedas ocurat ten test?

nikyta001
31. aug 2021

@klarkahanka1987 Ahoj...ja som bojovala s rakovinou a často predtým som bola chorá...Z krvi mi rakovinu nezistili. To skôr keby išlo o leukémiu tak myslím že jedine vtedy..

c_est_la_vie
31. aug 2021

Zvýšená teplota a nevoľnosť môže byť i črevná chripka, tehotenstvo, zapal v tráviacom trakte.... Neviem prečo práve rakovina

janinah
31. aug 2021

PCR robený?

mpg
31. aug 2021

Môže to byť aj z toho, že sa schladilo a niektorí ľudia to nesú ťažšie. Alebo aj Covid sa tak môže prejavovať zo začiatku.

1aduliatko1
31. aug 2021

A PCR uz ma spraveny? Ved ste boli po dovolenke

nina255
31. aug 2021

@klarkahanka1987 v krvnych testoch by mohla byt vidiet len leukemia a to konkretne v krvnom obraze - velmi zvysene leukocyty (WBC) a plus lymfocyty…ale to myslim akutnu ktora rychlo vystreli alebo neliecenu chronicku v nejakom stadiu pokrocilejsom