Odčervenie dospelej osoby

2. jan 2022

Ahoj, poraďte niečo efektívne a ideálne prírodné na odcervenie pre dospelého človeka. Mam podozrenie na hlisty u seba 😣 dojčím ročne dieťa. Má niekto skúsenosť ako sa parazitov zbavil bez liekov? Čítala som o cesnakovej kúre. Dakujem

sylvester01
2. jan 2022

kysla kapusta cesnak cibula tekvicove semiacka

martul
2. jan 2022

@sylvester01 úprimne?! Si chlap preboha, ona dojčí tak nemôže hocičo, ...

luccija
2. jan 2022

Ja som počula nejaký vyluh z orechov, ale išla by som si po lieky k obvodnej.Treba zahubiť všetky aj živé aj vajicka

pribinak
2. jan 2022

@martul prečo nie lieky? Sú rýchle a účinne. Pri cesnakovej kúre sa ti kľudne môže stat že bábätko tvoje mlieko odmietne, alebo ho môže bolieť bruško, cesnak je totiž dosť problémová potravina

syslik81
2. jan 2022

@martul a co z toho co vymenoval by nemohla?? sice dojci ale to decko ma uz rok a uz je aj na normalnej strave ... a nic z vymenovaneho mu neuskodi ..

dadis
2. jan 2022

@martul Dojci rocne dieta a nie novorodenca s kolikami 🙄. Moze vsetko z toho, co vymenoval. Ale ci to zaucinkuje neviem. Isla by som za obvdodnou, podla mna aj lieky by mohla. Ved doktorka poradi...

liljana
2. jan 2022

Ivermectin. 😂

kubkovamama
2. jan 2022

Pozri prípravky od Energy,potom Antiparazit cca 90 tbl,je toho veľa a v lekarni ti určite poradia,aj s davkovanim,postupne sa zvyšuje gramaz.Ak už niečo kúpiš pridaj presne cesnak,sú aj tablety ak nechceš pachnut.Aj oreganovy olej je top,grepovy olej,kokosový tuk do varenia,kurkuma,zázvor,boswellia,laktobacily.

luccija
2. jan 2022

@syslik81 mne, ak by nepovedala pediatricka, že kľudne si môžem dať kapustnicu pri 2 m dieťati tiež sa všetkého stranim.Tak som zistila, že nič nej nevadí ani strukoviny, kapusta, kel....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
2. jan 2022

@pribinak napísala som, že lieky nie?

sylvester01
2. jan 2022

@martul ona sa pytala co bez liekov ne ze ine,ja som len napisal co jej bez liekov pomoze od kapusty este nikdo neumrel ani od cibule ludia jedly vsetko volakedy boli zdravy dneska fukne inak jak ma uz je zle

martul
2. jan 2022

@sylvester01 šak jasné nezomrel, ide o to že dojčí. Môjho malého išlo roztrhať keď som si dala kapustu. O tom píšem.

lasoli
2. jan 2022

@martul ale rocne decko a novorodenecje rozdiel nie?
Inak ja by som odstavila a dala si poriadne lieky.

roja01
2. jan 2022

https://biocare.sk/eshop/produkt/clarkia
Ci moze tuto kuru dojciaca zena neviem.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz