Odber krvi - súkromné centrum

22. okt 2021

Poraďte čo všetko by som si mala dať skontrolovať pri dlhotrvajúcej únave?Mňa napadli iba tieto parametre
Anemia, štítna žľaza, mineralogram, borelióza...ak chcem zistiť či nie som v menopauze sú aj problémy s cyklom treba celý hormonalny profil či stačí AMH ovarialna rezerva či nejaký iný hormón?

tosomja
22. okt 2021

Prečo chces súkromne? Obvodná nerieši?
Ja som tiež veľmi unavená, bez chute do života, už ani na sex není chuť. Tiež sa chystám k lekárke, nech ma pošle na odbery niekde.
Ja som čítala že aj estrogén môže chýbať. Ako u mužov testosterón.

autor
22. okt 2021

@tosomja to je na dlho...obvodná povie, že niektoré parametre treba u gynekológa, imunológa, endokrinologa nebaví ma tento pingpong.Vsetko sa zvaluje na prekonany Covid spred roka, ktorý bol mierny, unavení sú všetci...cítim, že niečo nie je v poriadku nikdy som nebola takto unavená a mám veľa iných zdr.problemov.Chcem si zaplatiť a mať všetko na jednom mieste a nepôsobiit ako hypochonder.Obvodna spravila klasickú preventívnu kde bolo len hraničné zelezo

tosomja
22. okt 2021

Aha, tak to ano, tiež by ma nebavilo behať od dverí k dverám. Potom daj vedieť ako si dopadla

darujemti
22. okt 2021

Ja som si robila cez medirex vyšetrenia, čo som chcela. Sú rôzne súkromné laboratória, kde si môžeš zaplatiť vyšetrenia z krvi

autor
22. okt 2021

@darujemti áno, to viem len na čo sa zameriat som chcela vedieť🙂