Od včera mám problém s kolenom

simonakrnacova123
23. apr 2024

Ahojte žienky.
Od včera mám problém s kolenom. V práci som sa dosť zohýbala v podrepe a koleno pri ohnutý ma ako keby ťahá. Pociťujem takú ťahavú neprijemnu bolesť 😒 v detstve som mala to koleno vyskočené a nosila som ortézu.
Keď s nohou nehybem nepocitujem nič. Poradte co som si s tým dorobila, prípadne niečo účinné z lekárne?😌
Ak mi to neprejde pojdem samozrejme k lekárovi.

stellarstar
23. apr 2024

@simonakrnacova123 voltaren gél alebo diclofenak, flector

20erika07
23. apr 2024

Skus nosit do prace par dni ortezu. Doma sadni na nieco vyssie na kraj a dvihaj nohu . Mne sa to obcas stáva, aj ked mam uz 3x koleno operovane, ale po case sa mi to potom uvolni. Asi ho mas preťažené.

simonakrnacova123
autor
23. apr 2024

@20erika07 vyskusam dakujem. 🥰🌸Je to strasne neprijemne taky tahavý pocit v kolene ako keby som tam mala nieco zaseknuté a nie a nie to povolit 😒

20erika07
23. apr 2024

@simonakrnacova123 áno, presne ten pocit, akoby zaseknuté nieco a ťahá to. Raz mi to ortoped vysvetloval, ze staci maly ulomok z nejakej chrupavky ak je poškodená a ona koluje a môže sposobit problem na roznych miestach v kolene ale nevravel mi to presne v suvislosti s tymto problémom. Zatial ma toto našťastie vzdy prešlo ked som si davala viac pozor na koleno. Drzim palce, nech ti to cim skor prejde 🍀🤗