Očkovanie vakcínou Johnson - aké ste mali reakcie?

ruza88
18. júl 2021

Dobrý deň prajem.Chcela by som sa spýtať či sa medzi vami nájde niekto kto podstúpil očkovanie proti Covidu vakcínou od Johnsona. Ak sa tu niekto nájde chcem len vedieť akú reakciu ste mali na ňu!?

nana85
18. júl 2021

@ruza88 ahoj,ja som bola včera,zatiaľ jediná reakcia je mierna únava.Muz má teplotu do 38 a bolia ho svaly.

domka1205
18. júl 2021

@ruza88 večer po ockovani teplota cez 39st,bolesť celého tela-vážne aj prsty na rukách ma boleli,velka bolesť svalov,až som spat nemohla🙈druhý deň do večera už ok,len citlivé miesto po vpichu asi 4dni

niky0710
18. júl 2021

@ruza88 teplota do 38 v noci, bolesť svalov, celého tela asi tak 24h po očkovaní všetko ustúpilo, 2 dní bolesť ruky. Dalo sa to zvládnuť s liekmi proti bolesti

nika_m
18. júl 2021

Ja som bola vcera na obed...do vecera mi vyskocila teplota na 38,5°, unavene bolave cele telo som mala...rano o 4 som sa zobudila na veeelku bolest hlavy, ruk a noh a musela som si dat paralen...dnes som este taka otapena a boli ma rameno trochu

ruza88
autor
18. júl 2021

Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede

mar.80
18. júl 2021

@ruza88 ja som bola vcera doobeda. Okolo pol noci vysoka teplota zimnica. Nic som poriadne nespala potila sa prezliekala po paralenoch. Boli ma cele telo a som slaba. Dnes poobede sa mi teplota zas vratila. Uz som ju zrazila. Ruka boli len v mieste v pichu

marianarem
18. júl 2021

@ruza88 Moj manzel bol vcera a je iba otapeny, ziadna teplota, ani ruka neboli.

debra
23. júl 2021

@ruza88 ja som bola ockovana vakcinou 22.7.a mala som bolest v mieste vpichu a na druhy den mierna unava a zimnica.Ale fakt len mierne.

jasimina
7. aug 2021

Ahojte aké máťe skúsenosti po očkovanie na covid 19 prvá dávka a druhá Ďakujem Vám
Za odpoveď