Očkovanie treťou dávkou

20. nov 2021

Dobry den potrebujem poradit manzel bol ockovany druhou davkou 22.maja ,moze sa uz registrovat na tretiu davku alebo moze ist aj bez registracie do ockovacieho centra?lebo znamemu co bol v aprili prisla sms ze sa moze registrovat na 3davku,dakujem

deanna25
20. nov 2021

Musí prísť SMS a potom sa môže registrovať. Treťou dávkou bez registrácie skôr neockuju- keď nemá SMS alebo diagnózu( ako bolo uvádzané na začiatku ).

autor
20. nov 2021

@deanna25 dakujem

deanna25
20. nov 2021

Môže záležať ešte aj od vakcinacneho centra. Asi najlepšie zavolať si a spýtať sa, či ho zaockuju aj bez SMS.

venusa85
20. nov 2021

Môjmu otcovi, 72,prisla sms s kódom na registráciu. A potom som zistila, ze ockuju v meste bez registrácie, tak bol tam. Myslím, ze ak mu už ubehlo 6 mesiacov, zaockuju ho aj bez registrácie

mogaa
20. nov 2021

môžeš sa zaregistrovať ale rovnako rovno ísť do očkovacieho centra...ak majú dostatok vakcín tak určite zaočkujú ak 3dávkou ak si 6mes.po 2.dávke.....takže počkaj ešte tie 2dni a kludne choď tam kde sa očkuje bez registrácie.....sú to väčšinou veľkokapacitné cetrá alebo aj v nemocniciach ťa môžu zaočkovať.....ja som bola v utorok (som 9mes.po 2dávke) a hneď by ma aj zaočkovali len dala som si najskôr zmerať protilátky....

nika82
20. nov 2021

tyzden dva a bude mat kod, rodicia mali druhu 13.5. a pin kodna tretiu im dosiel pred tyzdnom

hanelka1
20. nov 2021

Musí byť 6 mesiacov po druhej dávke.

lucik90
20. nov 2021

Ak vám do utorka nepríde sms s pin kódom, môžete použiť pri registrácii na tretiu dávku pin kód z druhej dávky (je rovnaký) 🙂 Nájdete ho v sms-kách alebo v mailoch

cukroska
7. dec 2021

Mne prišla sms hneď ako preslo pol roka. V ten deň som sa zaregistrovala a na ďalší už išla.