Očkovanie - termíny tri hodiny od seba. Môžeme ísť spolu?

lenkakravcova
24. máj 2021

Môžeme prísť na očkovanie spolu, ak máme s manželom termín odlišný o tri hodiny? Mne bol daný termín ráno, jemu pred obedom. Registrovala som nad jedného po druhom hneď, no nepomohlo to. Neviete ako to tam chodí?
Mohli by sme prísť na ten ranný obaja spolu (mne by to bolo lepšie, aby som nemusela zvlášť chodiť MHD).
Máte niekto skúsenosti? Poslali vás spät ak ste prišli skôr?

sincerity
24. máj 2021

@lenkakravcova my sme boli teraz v piatok. Ja som prišla až na obedny termín s manželom. Mne dali ráno. Takže neskôr ma zobrali... Či ťa zoberú skôr žiaľ neviem povedať.

duracellko
24. máj 2021

ano, vakciny su v dany den vopred pre kazdeho registrovaneho pripravene, takze je vlastne jedno, o kolkej sa das pichnut, aspon u nas v OC nerobime problem

miriam_s
24. máj 2021

@lenkakravcova áno mojo rodičia boli takto, najskôr otec a mama dve hodiny neskôr, cestovali na očkovanie do iného mesta ešte k tomu, a vôbec nebol problém. Trebalo len ukázať sms že ste na ten deň objednaní

mondolina
24. máj 2021

@lenkakravcova
u nás to bolo tak, že manželov zobrali spolu na jeden termín. aj keď mali rozdiel pár hodín.

hettinka
24. máj 2021

@lenkakravcova zavolaj si do konkrétneho ockovacieho centra.

V Žiline zaockuju tiež aj mimo poradia v daný deň.

senta_sofia
24. máj 2021

@lenkakravcova ano, neriesia to

mina17
24. máj 2021

ja som bola v nedeľu a jedný tam mali termíny o 8,15 10 a 12 a vzali ich spolu o 8,15

bolarazjedna
24. máj 2021

Asi to závisí od vyťaženosti daného očkovacie ho centra. Keď sa bol očkovať manžel, už vrátnik povedal každému, že nemusia čakať na presný termín, nech idú dovnútra hneď. Ocino sa bol očkovať inde, mal termín na 14:00, išiel tam skôr (diaľkový autobus), o 13:45 uz sedel v restike po očkovaní. Takže z toho my vyplýva, že by nemal byt problém, jedine, ze je tam veľký nátresk ľudí.

panelacikova
24. máj 2021

tiež poznám prípad, jeden ráno, druhý popoludní. šli spolu ráno s tým, že to bolo blízko bydliska, ale povedali, že ten druhý je popoludní a že nie je problém prísť ešte raz... ale normálne ho vzali, dokonca mu to sami ponúkli. bez problémov. bol v počte na daný deň, takže pohoda.

lenkakravcova
autor
25. máj 2021

Vďaka za odpovede 🙂 Tak sme to teda ráno riskli, - šli sme spolu na 8:15, a o 9:00 sme už boli aj doma. Prebiehalo to tam veľmi rýchlo a na čas sa nás ani nikto nepýtal. Myslím, že aj viacero ľudí, čo chceli očkovanie stihnúť pred prácou, tam prišlo pred svojim termínom, ale nevadilo to, fakt im to šlo od ruky, takže to bolo raz-dva 🙂