Očkovanie Sputnik

2. júl 2021

Myslite prosim ze je realna sanca ked vezmem na ockovanie(sputnik) svojich rodicov ci by aj ich zaockovali? Chceli sa registrovat posledny den ked sa dalo, no uz nebola moznost

marseillefan
2. júl 2021

skús, majú jej dosť...

meluela
2. júl 2021

uz poslali zvysok naspat do ruska co som citala. ale ked ich zoberies normalne na pfizer tak dostanes odmenu za to

autor
2. júl 2021

@meluela ano ale maju rezervu niekolko tisic
Inu vakcinu nechcu

autor
2. júl 2021

@marseillefan skusim jedine ,bud alebo

erienka
2. júl 2021

Na sputnik sa dalo registrovat len do konca juna

autor
2. júl 2021

@erienka no ved ano vsak to vie kazdy ale mame rezervu niekolko tisic

erienka
2. júl 2021

Este raz, na očkovanie sputnikom sa už nedá prihlásiť, takze ked ich vezmes na ockovanie, na 100 percent im uz sputnik nedaju.

erienka
2. júl 2021

...to nefunguje tak, ze zaregistrujes na modernu, prides a zacnes vyjednavat, ze dajte mi sputnik. Mala si ich zaregistrovat do 30.6.a nemusela si toto riesit.

autor
2. júl 2021

@erienka ale oni niesu zaregistrovany na ziadnu vakcinu a ano chceli sa registrovat 30.6 poobede a uz tam nebol

misinka0611
2. júl 2021

Skus je šanca 🙂

erienka
2. júl 2021

Ked nad tym tak rozmyslam, tak ani technicky by to nebolo mozne, lebo doktor ti da papier o ockovani, kde je uz dopredu napisane, kolku davku v poradi a aku vakcinu ti dal. Ktory doktor by vzal na seba to riziko, ze na papier ti napise moderna a tajne ti pichne sputnik? Tym, ze od 1.7.uz registracia nie je mozna, tak v podstate ani technicky nie je mozne ju tvojim rodicom zabezpecit.

autor
2. júl 2021

@misinka0611 normalne sa len spytaju ci sa nahodou niekto nedostavil alebo nemaju nazvys . Ked nie tak nie

erienka
2. júl 2021

Ale skus zavolat na tu linku narodneho ockovacieho centra, mozno by vedeli poradit. Len strasne dlho sa tam caka, ak sa ti tam vobec podari dovolat. Ja som dnes cakala hodinu v poradovniku

ludinka
2. júl 2021

Choď tam kde sa očkuje sputnikom a možno majú dávky navyše. Niekoľko tisíc navyše by ich malo byť na sklade. Ale registrovať oficiálne sa už určite nedá.

ndrag
2. júl 2021

skuste pockat do zaverecnej, mozno budu fungovat ako s inymi vakcinami, ze na konci zavolaju ludi co postavaju okolo. Drzim palce!

autor
2. júl 2021

@ludinka ano ja idem na ockovanie sputnikom a oni chcu ist so mnou a spytat sa . Registrovat sa nechcu vsak sa uz neda 😊

autor
2. júl 2021

@ndrag dakujem

sterea
2. júl 2021

Dnes v Nových Zámkoch, ľudí bez prideleného termínu posielali domov.

ukulela
2. júl 2021

Ja nerozumiem jednému. Bijú sa tu do prs, že len len sputnik, a potom sa neregistruju??? To mi dako nevychádza. Btw, sputnik je rovnaká vektorova vakcina ako astra, ci johnson.

sterea
2. júl 2021

@ukulela -nie sú rovnaké , iba na podobnom princípe vyrobené ....

ukulela
2. júl 2021

@sterea ok sú vyrobené na rovnakom princípe. Je to vektorova vakcina. Ale jasné, sú tam rozdiely. Nosičmi je tuším iny typ adenovirusu. A neviem, ci v sputniku nie sú 2 druhy adenovirusu,... ale to si len matne pamätám.

falbala132
2. júl 2021

@ukulela Astra je opičí, Sputnik ľudský