Očkovanie prvou dávkou

veronikazigova
24. nov 2021

Je normálne ak som bola na prvom očkovaní v septembri , potom prišli zdravotné problémy ,kedy som sa nemohla očkovať , odložila som to a šla som až teraz tento mesiac ,kde my povedali ,že idem odznovu prvú dávku ? Lebo vraj vyprchla tá prvá dávka. Čakala som že už pôjdem rovno na tú druhú dávku , neviem ako to je , či je zmysel sa vlastne očkovať

cefka29
24. nov 2021

@veronikazigova vzdy je zmysel sa ockovat. Treba zavolat na infolinku nczi alebo ministerstva zdravotnictva a spytat sa aky je postup v tvojom pripade.

janai1
24. nov 2021

Pokiaľ viem na Slovensku sa očkuje 2. dávka 28. - 45. deň

veronikazigova
autor
24. nov 2021

@janai1 a ak človek nemôže ? Prešli dva mesiace len , neviem príde my to dosť blbé sa odznova očkovať , keď už dnes som mohla mať druhu dávku za sebou .

dadis
24. nov 2021

Zmysel to urcite ma

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazula
24. nov 2021

@veronikazigova Tak to je jednoducho smola…pokial viem, každé viacdavkove očkovanie ma svoju ockovaciu schému a keď človek prešvihne to obdobie na ďalšiu dávku, začína odznovu 😕. Pri tých detských základných je to to isté… Ale možno na NCZI poradia ešte niečo.

mia78111
24. nov 2021

@veronikazigova tvoje rozhodnutie, tvoj život... Ja sa očkovať nedám.

janai1
24. nov 2021

@mia78111 a prišla si nám to tu oznámiť pretože...?

bluemoon24
24. nov 2021

@veronikazigova nedávno se to tady řešilo, slečna (paní) měla mnohem větší rozestup než ty a na NCZI (nebo v očkovacím centru, teď si nejsem jistá) jí řekli, že normálně půjde na 2. dávku 🙂. Určitě si tam zavolej, řeknou ti více.

veronikazigova
autor
24. nov 2021

@bluemoon24 ja rozmýšľam že pôjdem , len to ,že to behom pol roka už budú 3 dávky , tak neviem no ,

hipuska
24. nov 2021

Môj brat tak mal. Tiež mu už nebrali do úvahy tu prvú. Takže, ak chces-odznova, alebo jednozlozkovu

mia78111
25. nov 2021

@janai1 pretože každý môže napísať slobodné čo cíti a čo si myslí 🙂

ailiba
25. nov 2021

@veronikazigova je to na tebe ako sa rozhodneš... Očkovanie je dobrovoľné... Keď nepôjdeš, je to tvoje rozhodnutie a tvoja vec a nie je na tom nič blbé. Treba zvážiť možnosti a riziká a rozhodnúť sa...A znášať potom rizika. Ja som pevne rozhodnutá, ale každý má svoju slobodnú vôľu.
Zrejme si prekročila limit... Medzi 1. A 2. Očkovaním je minimálna a maximálna prestávka.

ailiba
25. nov 2021

@janai1 podľa mňa reagovala na tu druhu časť... Ze nie je presvedčená, ci ma do toho ísť.

cefka29
25. nov 2021

@mia78111 najlepšie je pisať to vtedy keď sa na to niekto aj pýta

srferreira
25. nov 2021

@veronikazigova stale sa da Slovensku vybrat aku chces vakcinu? Ak nechces ist odznova a mozes si vybrat daj si jednozlozkovu teda.

mamina0078
25. nov 2021

Nie nedaju 1 davku ja som bola v juni a settembri kvoli zdrav. problemom a dali mi normalne 2. Ale ja som Modernou neviem Ako to ma Pfizer

janai1
25. nov 2021

@mia78111
Hej, hej antivax milujú zdieľať svoje názory všade 👍🏽

janai1
25. nov 2021

@ailiba no to skvele reagovala, že nám prišla oznámiť, že ona nechce, nechce fuj 😂

cefka29
25. nov 2021

@janai1 presne, clovek poprosi recept na tvarohovy kolac a este aj tam by boli napisali ze sa urcite ockovat nedaju 🤦‍♀️

mia78111
25. nov 2021

@cefka29 dievčence, aby ste náhodou sa nepototo... No je tu niekto kto napísal čo si myslí. Teraz tu robte zo seba princezné ešte týždeň o Tom diskutujte

cefka29
25. nov 2021

@mia78111 uz o tom vobec nediskutujeme ale nevadi. Ale je tu niekde tema karamel na kapuste skus to dat vediet aj tam

luccija
25. nov 2021

@veronikazigova a čo si mala?ja Pfizer prvú a druhú nemám a povedali mi, že ak budem chcieť po limite dostanem druhu

veronikazigova
autor
28. nov 2021

@luccija ako je to možné ? Ja mám tiež pfizer . Na očkovanie sa chystám uz v priebehu týždňa . Priateľ už bol ,kde mu dali odznova prvú dávku tu unas v dedine , ja pôjdem do Košíc , keďže tu už neockuju .