Očkovanie proti Covid-19 a padanie vlasov

nanka888
25. aug 2021

Ahojte baby, je tu niekto kto ma po očkovani problemy s padanim vlasov? Mne pred 2 tyzdnami zacali, mesiac po druhej davke a neskutocne padaju. Mamine tiez, ale ona je cca 2 mesiace po ockovani. Netvrdim, ze je to na 100% z ockovania ale ina pricina ma velmi nenapada... Uz mam strach z umyvania vlasov 😰

renesmee2
25. aug 2021

@nanka888 - kamarátke tiež vypadávajú od očkovania na covid. Keď som ju stretla myslela som že je vážne chorá lebo ona má snáď polku vlasov vypadanú 😬 no ona že po očkovaní jej začali padať. Mladá kočka.

amonet
26. aug 2021

mne po porode pomohol muzov sampon alpecin

petkasaurus
26. aug 2021

@nanka888 mojej mame po ockovani tiez, aj obocie.. Ale ze uz to ustalo.. Kupila si vitaminy v lekarni

jankapepe
26. aug 2021

@nanka888 u doktora si bola? Vedľajší účinok vakcíny si hlásila?

miriam11
26. aug 2021

@nanka888 je to z hormonálnej nerovnováhy. Očkovanie ti zrejme narušilo tento systém. Skus doplnok Biotin.

zooeynka
26. aug 2021

Treba to nahlasit. Ja ockovana nie som, ale hrozne mi padali po prekonani covidu.

petkasaurus
26. aug 2021

@zooeynka suhlasim, tiez som to za maminu nahlasila

lady511
15. dec 2021

Ja som po ockovani 9mesiacov a posledne 2 mesiace mi neskutočne padajú,ale úplne že trsi vlasov,,nikdy som nemala nič podobné mam dlhé vlasy idem sa ostrihať,beriem aj vitamíny ale ak to takto pôjde z hustých vlasov tam budem mat par pramienkov

petkasaurus
15. dec 2021

@lady511 moja mama to iste, aj obocie.. My sme aj nahlasovali vedľajšie účinky

lady511
15. dec 2021

@petkasaurus tak niesom si tak úplne istá ciest preto.to nechcem nahlasovať,mám aj psoriazu na pokožke hlavu ani yo tomu asi nepridáva,, ale takéto množstvo mi nikdy nepadalo

katren
15. dec 2021

Mne po ockovani nic, mqm 2 davky, ale po kovide v januari tak koncom marca des....teraz som mala druhy kovid a uz preventivne riesim dopredu vitaminy....

babalenka
15. dec 2021

Suseda z vrchu sa musela dať ostrihať na krátko čo jej začali padať vlasy po očkovaní.Ci to má súvis netusi alé asi áno lebo dovtedy krásne dlhé husté vlasy teraz slama na hlave.

deginko
15. dec 2021

Mne začali padať po prekonaní Covidu a to už je rok a stále padajú dosť...ockovana som tiež ,tak nvm či aj to málo neskôr vplyv..no jednoznačne to spustil Covid

lady511
15. dec 2021

@babalenka aj ja baby dám foto aké som mala vlasy ešte v auguste,,,a teraz radšej ani nedam,ani v tehotenstve ani po ňom nikdy a to som užívala XY rokov rôzne lieky,ale čo sa teraz deje je extrem

babalenka
15. dec 2021

@lady511 krásne vlásky

petkasaurus
15. dec 2021

@lady511 moja mamina vie, ze to mala z toho

lady511
16. dec 2021

@babalenka ďakujem pekne no v sobotu to pojde dole po plecia možno ešte kratsie

babalenka
16. dec 2021

@lady511 skús zatiaľ po plecia a potom uvidíš.Sice je to iný prípad, ale dcéra keď bola predškolacka tak tiež polovicu vlasov somm jej ostrihala.Chytila rotavirus a nechcela chodiť do škôlky a zo stresu jej začali padať vlasy až guce vlasov na hrebeni.Nemala ich také pekné ako ty ,ale musela som ju ostrihať

lady511
16. dec 2021

@babalenka ako na druhej strane sa mi žiadala zmena ,už sú pre mňa moc dlhé,dosť roboty je s nimi a aj tak väčšinu času ich nosím vypnuté,ale už by naozaj nemuseli padat

brumik85
10. jan 2022

Mne začali neskutočne padať vlasy po 3.davke, nikdy som ich nemala také riedke.

daniela1911
10. jan 2022

Mne padali vlásy po prameňoch po prekonaní covidu (očk som vtedy nebola). Treba si kúpiť Minorga 5%, ale poctivo používať. Doporučujú to už aj kožní - po covide.
Vypadávanie sa mi po mesiaci Minorgy zastavilo a začali rast nové vlasy, teraz mám vyslovene 3-4cm vlasy po celej hlave. Celé vypadávanie po covide trvalo 3 mesiace a vypadalo mi polka vlasov, z vlasov po lopatky som skončila s vlasmi po bradu.

tanusha84
28. jan 2022

Ja mám presne ten istý problém. Po druhej dávke začali mi dosť vypadávať vlasy. Ale už je to extrém. Lebo doslova na hrebeni ostávajú chumáče vlasov.