Očkovanie Pfizer a nespavosť

marve4222
26. aug 2021

Ahojte. Ma niekto skusenost s nespavostou po ockovani Pfilzerom? Ja mam uz 3 noc nespavost a som 6 den po ockovani.. Moze to s tym suvisiet? Dakujem

zuzkaa1991
26. aug 2021

@marve4222 bol spln vtedy mam aj ja blby spanok po ockovani kazdy ma iny stav...a hlavne vela robi hlava u mna tak bolo.....lekarka mindala na lepsie zaspavanie persen brala som týžden a je to ok....po druhej davke tiez a uz zabudnute ;) ze som bola očkovaná ja sa stále bojim ze dostanem koronu neviem na to nemyslieť

bloger
26. aug 2021

@marve4222 môže to byť príznakom počul som už o tom mňa skôr len ruka bolela ale spal som dobre

saskenix
26. aug 2021

@marve4222 Ahoj, ja som to mala podobne, treti den po ockovani druhou dávkou som nemohla zaspat, trvalo to este nasledujuce dve noci, odvtedy je vsetko v pohode.

simsalabim
26. aug 2021

@marve4222 Ja som po 1. davke trpela nespavostou. Ako dlho si uz nepamatam, ale asi tyzden. Po 2. nie.

marve4222
autor
26. aug 2021

@zuzkaa1991 dakujem za info.. aj ja sa bojim preto som isla na ockovanie. Ale neviem ci pojdem na druhu, ked mam taketo stavy 😐

marve4222
autor
26. aug 2021

@saskenix mne sa ani cez den neda si pospat 😐 Snad to prejde

zuzkaa1991
26. aug 2021

@marve4222 ja som mala všelijaké stavy a to bolo take ze som rehabka (kvoli chrbtici) zacali horucavy cely hrudnik ma bolel nevedela som az tak dychat bola som zablokovana uplne az fyzioterapeut ma dal dokopy na druhu som je chcela ist ale nakoniec mi nic nebolo ani ruka ma skoro nebolela al hrudnik som zas zacala citit isla som na ekg na rgt pľúc ale všetko ok je ;) .....ale pred očkovaním som bola riesit svoj stav u obvodného aj na imunológii takze obaja lekári mi odporučili očkovanie

zuzkaa1991
26. aug 2021

@marve4222 kupte si persen su to bylinkove tablety a vzdy nq večer som si davala týždeň

arena1
15. dec 2021

Ako Vam to dopadlo? Zmizlo to? Ja som 1. noc po 1. dávke, 4 hodiny ráno a ešte som ani oko nezazmurila..a to som sa tešila večer do postele, bola som unavená..

simsalabim
15. dec 2021

@arena1 ako som pisala vyssie, po par dnoch to preslo. Mala som to ako vedlajsi ucinok iba po 1. davke. Uz mam za sebou aj tretiu a nespavost som uz nemala.

vanda323
15. dec 2021

@marve4222 To ti nik na 100 percent nepovie. Či je to očkovaním alebo proste si aj v strese a z toho môže byť tá nespavosť.

pink_lady
15. dec 2021

@arena1 mne to trvalo asi 3.- 5.noc po 2.davke. pozvolna to přešlo

mapa
15. dec 2021

@arena1 mne sa to stalo presne pocas jednej noci po 1.davke. Po ziadnej dalsej sa to uz nezopakovalo, uz som bola aj na tretej davke... Je to aj v pribalovom letaku k vakcine, ze moze sposobit prechodnu nespavost... Tato nespavost je ale tiez velmi castym nasledkom covidu, ovela castejsim a dlhsim, ako po ockovani. Mne pomaha magnezium a bkomplex...

arena1
15. dec 2021

@pink_lady a cez deň si spala? Lebo ja ešte stále nič, neviem zaspať..

pink_lady
15. dec 2021

@arena1 nie....2.noc som si dala tbl na spanie aj tak som horko tazko zaspala...treba to vydrzat 😔

semtexka1
19. dec 2021

@arena1 ahoj, už správaš dobre? Ja som 4 týždne od vakcíny a stále sama nezaspím, persen vôbec nepomáha, mam od lekárky xanax, ale teda to sa nesmie dlhodobo, tak neviem co s tým.. Ja mam k tomu aj zmeny tlaku a búšenie srdca z ničoho nič, vyšetrenia všetko OK, že je to len krátkodobá reakcia na vakcinu.... Prešlo ti to? Mam ísť na druhú dávku, ale takto sa žiť nedá, takže nejdem.

pink_lady
19. dec 2021

@semtexka1 pytaj skor hypnotikum, mne to pomohlo...zopiclon

semtexka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
semtexka1
19. dec 2021

@pink_lady neviem, či to nie je z kaluze do blata... 😔 Ja po xanaxe zaspím, ale bez neho už nie a bojím sa ho dlhšie brat. Čítam, že zapiclon je tiež návykový..

pink_lady
19. dec 2021

@semtexka1 zopiclon je rozhodne menej návykový ako xanax ....zopiclon je nenavykove hypnotikum 3.geberacie, závislost je skor psychická u neho aj to až po dlhsej dobe ...

marve4222
autor
23. dec 2021

@arena1 ja som vobec nespala skoro tyzden. Teraz mam stale problem zaspat. Strieda sa mi to niekedy zaspim aj o 2hej. Na druhu davku som nesla

marve4222
autor
23. dec 2021

@semtexka1 ani ja som na 2 davku neisla. Stale mam problem zaspat niektore dni. Som 4 mesiac po 1.davke

arena1
2. jan 2022

@semtexka1 nie, nespavam.. je to zlé, už takmer 3 týždne. O 2 dni mám ísť na druhú dávku...lekárka ma poslala k psychiatrovi, že to mám zo stresu, depresie. Ešte som nebola, všetci dovolenkuju. Ako môže byť, cítim sa psychicky veľmi zle (aj pred očkovaním to už začalo), ale tá vakcína to určite ešte viac pokazila... neviem, čo s tým.. bolí ma celý človek, som PN, mám chodiť na prechádzky 2x do dňa.

arena1
2. jan 2022

@arena1 niekedy v strede (trvá to 3 týždne) som mala aj lepšie obdobie, nebolo to stále také zlé, ale teraz je to zase zle, tak neviem, či je to stres z ďalšej dávky alebo čo....

anel000
22. jan 2022

@semtexka1 ahoj. Prosim ta preslo to? Isla si na druhu davku? Mam podobny problem.dakujem

semtexka1
22. jan 2022

@anel000 áno prešlo to cca po 1,5 mesiaci. Dávala som si na noc najprv xanax, potom som to vysadila, a skúsila nahradiť persenom. Odcestovala som na 2 týždne k rodičom, skusila som teda zmenu prostredia, začala som počúvať Lajprika na YouTube a tiež dychové cvičenia proti uzkosti. Toto všetko mi pomohlo a teda určite sa už moje telo vysporiadalo s očkovaním a už sa cítim celkom fajn. Ale na ďalšiu dávku som nešla.. Bojím sa, aby sa to neopakovalo aj v horšom... Možno ak by som musela, tak radšej inú očkovaciu látku .. Držím ti palce, nech to pominie.

arena1
24. jan 2022

@semtexka1 gratulujem Ti a aj závidím.. nech Ti to ostane... ja sa neviem dať dokopy.. a keďže som v Rakúsku a tu to zaviedli povinné, išla som aj na 2. dávku.. mám silné lieky, depku a keď spím 2 hodiny v noci, tak je to úspech...keby si mala nejaký konkrétnejší tip, čo Ti pomohlo... Lajprika som nepoznala. Včera som už niečo počúvala od neho.

marylinmary
24. jan 2022

Asi patrim k tym stastnejsima ani po 3 davke nemam veru ziadne neziaduce ucinky. No nevravim, ze sa u niekoho objavit nemozu, no pevne verm, ze kazdemu prejdu co najrychlejsie

kristinalu
21. feb 2022

@semtexka1 Ahoj prosim Ta preslo Ti to? Ja m 2 mesiace od ocko a stale presne obcas mi vyleti tep, obcas busenie obcas nespavost... Je to na hlavu :/

semtexka1
21. feb 2022

@kristinalu áno, úplne to prešlo našťastie, ale na druhu dávku som už nešla