Očkovanie - nevyhovuje mi termín

29. dec 2021

Ahojte ako to je keď mi prišla sms pozvánka od NCZI ma druhú dávku a ten konkrétny termín mi nevyhovuje? Mám tam zavolať alebo stačí neprísť a pôjdem na druhú dávku niekde bez registrácie ako som šla na prvú?Ma stym niekto skúsenosť?

anos18
29. dec 2021

Ja som si napríklad teraz posúvala termín. Dá sa posunúť o pár dní, o 2 týždne, max.o mesiac

heln
29. dec 2021

ahoj, treba ist na tu stranku kde si sa zaregistrovala a odhlasit sa z terminu. potom pride smskou druhy termin.

autor
29. dec 2021

@heln ahoj neregistrovala som sa na prvé očkovanie som šla bez registrácie

laurika999
29. dec 2021

na stránke korona.gov sa tá pôvodný termín zrušiť a pridelia ti nový termín. musíš použiť verifikačný kód, čo ti prišiel v sms

xiaomi_
29. dec 2021

Zavolať a zmenia termín aj miesto keď bude treba
- Call Centrum Ministerstva zdravotníctva 0800 174 174,
- Call Centrum NCZI +421 2 32 353 030.

laurika999
29. dec 2021

@xiaomi_ Tam sa nikdy nedá dovolať

autor
29. dec 2021

A čo by sa stalo kebyže termín nezrušim,a pôjdem na očkovanie vtedy kedy to bude vyhovovať mne bez registrácie ?Lebo moze sa stať že zas mi pridelia termín,ktorý mi nebude vyhovovat

xiaomi_
29. dec 2021

@laurika999 da ja som sa dovolala na to prve , dvihli do minuty a zmenili

xiaomi_
29. dec 2021

Autorka zavolaj a termín sa dá zmeniť, mne dali na výber 3 termíny a rôzne miesta

janai1
29. dec 2021

Nič sa nestane... Priateľovi tiež termín nepasoval a už sa nedal zmeniť tak nešiel a poslali mu potom náhradný termín... Alebo kľudne môžeš ísť aj bez registrácie len si radšej zober ten papier z prvej dávky

mogaa
30. dec 2021

no ak zoženieš miesto kde očkujú bez registrácie, tak ísť samozrejme môžeš.....ale väčšinou sú to veľkokapacitné miesta a čakáš tam....v bežných nemocniciach bez registrácie očkovať nechcú