Očkovanie druhou dávkou Pfizer

slovaska
4. nov 2021

Ahojte. Je tu niekto kto by poradil. Vo februári som prekonala covid, 13.5 očkovaná Pfaizerom 1.davkou. Teraz by som chcela ísť na druhú dávku, Dr. nevie, call centrum 0 bodov nikto Vám nadvihne telefón, pán poraď si sám. Blbé komentáre nepotrebujem 🥰

dori2
4. nov 2021

@slovaska otazka je ci mozes ist?

bluemoon24
4. nov 2021

Na call centru je potřeba čekat na lince, já jsem jednou čekala asi 40 minut, ale vždycky jsem se dovolala. Druhou dávku lze podat max. 42 dní od první dávky, takže bych řekla, že ta první vám už propadla a budete se muset nechat zaočkovat znova oběma dávkami.

luccija
4. nov 2021

@slovaska mne povedali, že ak som bola len jednou a rozmyslim si to dodatočne má zaockuju druhou aj po termíne...zavolaj si na infocentrum

ciarraa
4. nov 2021

Nema ti prist smskou alebo mailom termin?

izabellik
4. nov 2021

to call centrum je o zivot, chce to len trpezlivost veru. som to robila tak, ze som si dala na hlasno telefon a popri tom si robila svoje, pokial ma neprepojilo na niekoho.

elenka74
4. nov 2021

Ja by som šla priamo do očkovacieho centra a vysvetlila situáciu, bežne sa očkuje aj bez registrácie

luccija
4. nov 2021

@ciarraa ale ona už presvihla druhú dávku.Musi sa na novo zahlasit

saeedi
4. nov 2021

@slovaska prečo si ideš po druhu davku az teraz? Na druhu davku sa chodi po mesiaci, otazka je či ti je prva davka vobec niečo platna ked imunita nebola boostnuta druhou 🤷‍♀️ Byt na tvojom mieste idem priamo do ockovacieho centra a vysvetlim situaciu, ale najskor dostanes dalsie dve davky.

slovaska
autor
4. nov 2021

@saeedi - nedostanem ďalšie dve, veľa ľudí je tu múdrych, ja mam dôvod prečo som na druhú nešla. Už som sa dovolala a bez problémov ma registrovali už mám aj dátum vakcinácie.

slovaska
autor
4. nov 2021

@luccija -, ďakujem, už som sa dovolala bez problémov ma zaregistrovali už mám aj termín. ❤️

slovaska
autor
4. nov 2021

@izabellik 😅to isté som urobila ja 😅

akbara77
4. nov 2021

@slovaska ked je tu veľa múdrych, tak sa pýtaj sprostych

izabellik
11. nov 2021

@slovaska tak lebo keby mam len tak sediet s telefonom pri uchu, kym som sa dostala na rad, to by ma asi svihlo :D