Obličky - výsledky

11. okt 2021

Ahojte, prosím vás, vyšli mi zlé hodnoty moču - vysoká hodnota kreatinínu, draslíka, sodíka, prítomnosť bielych aj červených krviniek. Krv je v absolútnom poriadku. Takisto funkcia obličiek je podľa referenčných hodnôt v norme. Doktorka len povedala, aby som si zopakovala test. To však bude až budúci týždeň a som z toho dosť vystresovaná. Neviete, čo to môže znamenať, keď sú všetky hodnoty zvýšené? Ďakujem.

sorciera24
11. okt 2021

mas aj nejake problemy, preco ti brali krv a vysli zvysene tieto parametre? moze to byt kadeco, strasit ta nejdem,a le pytala by som sa na sono obličiek (pre pokoj duse)

autor
11. okt 2021

@sorciera24 preventívka - komplexný krvný obraz a kontrola moču... nemám žiadne problémy, nič ma nebolí, žiadne ťažkosti s inými orgánmi, krv je ukážková... raz v minulosti som mala tiež zvýšené erytrocyty, ale vtedy to neriešili

sorciera24
11. okt 2021

zo skusensoti, v krvnom obraze nic "zle" nenajdu..... moj otec, onkopacient, mal telo rozozrate metastazami a tyzden pred smrtou mal krv ny obraz ako nik, vlastne pocas 3 rokov mal krv tip-top, len mierne zvyseny kreatin a draslik (rakovina oblicky, kt. neboli.....) aby tu zas niekto nepovedal, že strasim, len ze aj na toto pozor, možu to byt kamene, nador, alebo len zapal.....a staci obycajne sono....pytaj si listok na sono

mogaa
11. okt 2021

treba počkať na kontrolný odber, pokiaľ nebudú výsledky dobré, pošle ťa objednať s ana nefrologiu(tam ti vyšetria obličky, ich funkciu- to robia len tam a ak uznajú za vhodné tak urobia aj sono.....

heidy222
11. okt 2021

Moc moze byt kontaminovany posvovym Sekretom. Stava sa casto

autor
11. okt 2021

Doktorka tvrdi, ze problem moze byt, ze mi brali moc pocas menstruacie.. doktorka o tom vedela, ze som na konci cyklu, napriek tomu trvala na odbere.. tak uvidim, pojdem si dat urobit kontrolny odber

heidy222
11. okt 2021

Jaj jasne🤦 som lekarka mozem ti povedat ze je to urcite z menzesu. Takze pohodka a daj si to skontrolovat o tyzden