Objednávanie sa cez navstevalekara.sk

17. sep 2023

Ahojte. Máte skusenosť s objednavaním sa ku lekarovi cez navstevalekara.sk ? Vyberiem termín, vyplním formular, zaplatím ale normalne budem mať vykon preplateny poisťovnou? Resp platím za to že idem načas… a potom už som u toho lekara zapisana a ďalsie kontroly on riadi

kulumulu123
17. sep 2023

Ano presne ak mas dr ktory ma zmluvu s poistovnou tak ano ak nie tak si vysetrenie hradis sama 👍

oriesocek
17. sep 2023

Musíš pozrieť u každého lekára podmienky. Bola som u gastro, platia som iba objednanie. U neurologicky plnú sumu za vysetrenie. Tam pozor, ak je súkromný, tak aj ďalšie vysetrenie a aj lieky platíš plnú sumu, keďže nemá zmluvy s poisťovňami. Takže si to pozri. Je tam plno hlavne súkromných, kde sa platí za všetko... keďže oni majú volne termíny...

seahorse27
17. sep 2023

Nikdy som nemala problem s objednanim sa cez tuto stranku. Ked ju dany lekar pouziva, vzdy idem na kontrolu cez nu. Uhrada od poistovne s tym nijako nesuvisi.

muchotrafka298
17. sep 2023

Tam su vacsinou sukromni lekari, ktori maju volne terminy a toto je platene. Naposledy som platila u koznej 59 EUR, termin bol o par dni. Nic ine som nezohnala.

autor
17. sep 2023

Pri tej doktorke mi píše že ma zmluvy s poistovnami tak hadam 🙂 aj recenzie su velmi dobre

slniecko5
17. sep 2023

Používam ju ku kožnej, no problém. Termín máme zvyčajne do 2-3 dni, stojí mi to za ten poplatok

valentina12345
17. sep 2023

Ja som bola minuly tyzden. Objednanie terminu cez navstevalekara 7 eur, vysetrenie Malo byt na mieste 30. Na mieste som platila ale 60, hoci maju zmluvy s poistovnou, a ja som mala dokonca aj vymenny listok 🤷udajne ja ano neklient ich centra, som za sono musela zaplatit dalsich 30e. A odbery dalsich 15. Tak si riadne pozri cennik, nech nie si nemilo prekvapena Ako ja (bolo to pro bios v ba)