Objednanie sa na PCR test

vamajka
1. dec 2020

Prosim kto sa objednaval na PCR test. Islo Vam to bezproblemov? Lebo mne to nejde

diaalex
1. dec 2020

@vamajka áno, úplne v pohode cez ich stránku 🙂

vamajka
autor
1. dec 2020

@diaalex prosim ta a mozes mi napisat tu stranku

vamajka
autor
1. dec 2020

@diaalex normalne sa objednavam cez stranku korona.gov.sk vsetko vyplnim poziadam o vysetrenie obrazovka sa mi stmavi a pochvilke mi vypise, ze platnost overenia sa skoncila mam zaciarknut znova nie som robot no nejde mi to

diaalex
1. dec 2020

@vamajka tiež cez korona.gov som to robila 🙂

vamajka
autor
1. dec 2020

@diaalex treba napisat aj email doktora? Lebo ho neviem tak mozno aj preto mi to nejde

diaalex
1. dec 2020

@vamajka písala som, keďže oni ho následne kontaktujú ... síce ja som mojej písala ešte predtým ako som sa prihlásila, aby o tom vedela

vamajka
autor
1. dec 2020

@diaalex ja som s nim len telefonovala

diaalex
1. dec 2020

@vamajka to je v pohode 🙂 lekára aj tak kontaktuje príslušná hygiena 🙂

vamajka
autor
1. dec 2020

@diaalex skusam uz od 12,00 a uz som zufala

erikaa09
1. dec 2020

Ja som neudavala email doktora. Dokonca som mala njektore tie policka prazdne . A v pohode islo. Skus ist cez iny prehladavac

diaalex
1. dec 2020

@vamajka tak zavolaj príslušný úrad verejného zdrav. a oni ťa zapíšu 🙂

vamajka
autor
2. dec 2020

@erikaa09
@diaalex podarilo sa to cez iny prehliadac dakujem. Ja a PC sa moc nekamaratime🙂

katka2505
2. dec 2020

Aj ja som sa zahlasovala sama cez stránku lebo som test potrebovala kvôli operácii ako súčasť predoperačného vyšetrenia.Zadávala som len meno lekára,iný kontakt naňho nie.Podľa mňa každého lekára nekontaktujú,to by nestíhali pri množstve testov.Na obed som sa zaregistrovala a večer mi prišiel termín

mana85
4. jan 2022

Dobrý deň , prosím vás poradíte mi , v práci máme viac pozitívnych kolegov no nemôžme oficiálne vedieť ich mená kvôli ochrane osobných údajov , no ja sa chcem objednať na PCR test a neviem či môžem len tak uviesť meno úzkeho kontaktu ak to nemám potvrdené ním alebo nadriadeným . Medzi sviatkami sme boli spolu v kontakte v práci dnes je to 6 deň . Ďakujem