Objavili ste nejakú náhradu za Aknecolor?

limetka69
30. okt 2019

ahojte baby, tie ktore ste pouzivali aknecolor, urcite ste zaregistrovali vypadok, ktory trva skoro rok. zaujimalo by ma ci ste nasli nejaku nahradu, cim ste ho nahradili? exiatuje nieco podobne?

katarinka89
30. okt 2019

@limetka69 ja som veľmi spokojná s Dermacol kaviarovy malé up- je ešte lepší ako acnecolor- ten som si vždy musela miešať, lebo bledý odtieň mi nesedel a ten tmavý tiež, tak som to miesala- no nie vždy dobre. Mne v lekárni hovorili, že sa nemá používať na celú pleť, ale na problémové miesta, lebo je dosť hutný. No neviem, mne aj zapachal 🤪

limetka69
autor
30. okt 2019

@katarinka89 ten som mala ako prvy, len neviem ci aj lieci.

katarinka89
30. okt 2019

@limetka69 no ja si nestazujem- začala som acnecolorom a prešla som na ten kaviár....ono to akné sa netvorí len tak- všetko čo sa v tebe vo vnútri deje, sa odzrkadlí na koži. Zápaly, hormóny, alergie....čiže kremiky a mastičky moc nepomáhajú. Mám akné, takže viem coto

limetka69
autor
31. okt 2019

@katarinka89 ja mam tiez celozivotne akne a aknecokor bol dobry pomocnik na vysusenie a ake take zjednotenie pleti. nemam alergie, intolerancie, po vysadeni lepku a cukru je velke zlepsenie, ale aj tak sa ni stale robi dost vela vyrazok.

veonika303
31. okt 2019

Ja,som tiež používala aknecolor raz tmavší aj bledsi nikdy viac by som to už na seba nedala teraz používam od Avonu make up upokojujúci z harmacekom a odvtedy je pleť čistejšie žiadne vyrážky pred tým to bol doslova horor po tom aknecolore

ydnew
31. okt 2019

@veonika303 môžete sem dať fotkubkonkretneho make upu a tiež aký odtieň požívate
Dakujem

veonika303
31. okt 2019

@ydnew ja používam tento odtieň nakoľko mám bledsiu pokožku a cena je dobrá samozrejme treba vždy pozerať akcie vždy kúpim dva,dopredu až mám po ruke a usetrim tak som spokojná a netvoria sa mi vyrazky mala som strašne vyhadzanu tvar po tom aknecolore a mastnú a na odlicovanie zase používam na citlivú pleť pletovu vodu aj v okolí oči nič nestipe som spokojna

veonika303
31. okt 2019

@ydnew pletovu vodu zase 101drogerie a túto vyskúšala,skôr vseljake a nepomáhali a táto je super aj v okolí oči keď prejdem vatovym tamponom

morciatko
31. okt 2019

@limetka69 aknekolor som použila párkrát a vyzerala som po ňom ako továreň na vyrážky
4 roky používam Lancome make up aj krém a vserko super ale dopomohla k tomu aj antikoncepcia
A kombinácia tvorí super výsledok tvár bez vyrazok

limetka69
autor
31. okt 2019

dik za rady baby, mne pomahal, viem to, lebo ked som ho mesiac nekupila mala som horsi xicht, a stale mi ho dal dokopy, no teraz nehovorim ani ako mi chyba.

ydnew
1. nov 2019

@veonika303 dakujem za tipy určite vyskúšam ☺️

kianka5
15. apr 2020

nepísali ste náhodou niekto na bazoši alebo inom bazáre o aknecolor a dotyčná vám na dobierku poslala niečo úplne iné....

mlpj
19. júl 2020

tiez som pouzivala vzdy acnecolor, nieje vobec dostupny, bol super mne sa pacil ja som ho ale nepotrebovala koli vyrazkam, ale miesto make.upu,stacilo na prst a bolo to super, ja mam vlastne iba prosbu nema nahodou niekto doma, niekde zabudnuty,, alebo nepouziva uz , cize zbytocny, odkupila by som...dakujem pekne

rainee
3. jan 2021

Ja používam od dermacolu make up cover, ten kryje veľmi dobre. Len teda je to len make up bez liečivej zložky.

miriam_s
3. jan 2021

@limetka69 Zinková masť nepomáha ? Tá je dosť účinná na liečenie akné ...

ataz
22. jan 2021

@limetka69 ahoj, vraj je to dokonalá náhrada: Ichtamol pasta 30 ml ( je tónovaný )

limetka69
autor
22. jan 2021

@ataz noooo pozerala som, este som taku nevidela, ale co poznam tu mast je lepkava a dost smrdi, no za skusku nic nedam, prinajhorsom na noc by som davala.

limetka69
autor
22. jan 2021

@ataz no hned som ho kupila, a neviem ci mam nejaky vadny kus, alebo co, ale nechce ist absolutne von z tuby. Ide priesvitna voda a mast je jak kamen. Porazi ma. 😂

ataz
4. feb 2021

@limetka69 mne to ide von v pohode...lepkavá nie je, ALE...bolo mi to odporúčané, že super, super...a smrdí to masaker ☹ tak možno na liečbu akné, no má to ďaleko od aknekoloru

limetka69
autor
4. feb 2021

@ataz ja ju nepouzijem vobec. Pojde do kosa. Skoda penazi.

ataz
4. feb 2021

@limetka69 ☹ určite je zlá, ak nejde ani z tuby

limetka69
autor
4. feb 2021

@ataz je v zaruke, a von ide iba ked ju dam na prah dveri a stupim na nu. 😂 😂 😂

ataz
4. feb 2021

@limetka69 😂

moniquer
4. feb 2021

@limetka69 Ichtamol ja používam vyslovene len keď mám zápalovú vyrážku, super vytiahne všetko, čo je pod pokožkou a ukľudní... alebo aj na poštípnutie od hmyzu je dobrý... ale ako náhrada aknecoloru to isto nie je.

limetka69
autor
4. feb 2021

@moniquer ja dobre viem co to je, mam tie maste doma, myslela som, ze je to fakt nieco podobne konzistenciou ako aknecolor, len ze lieciva zlozkabude ten ichtiol, ale vobec. Je to horsie ako vsetky ichtiolove, ichtamolove maste, toto ma byt dokonca krem a je hrozna. Ved tu mi napisali, ze je to dokonala nahrada, vidis aku dobru reklamu urobili? 😂

moniquer
4. feb 2021

@limetka69 Tak si poučená do budúcna 😀

katren
4. feb 2021

@limetka69 Aknecolor je vrch.....mna by zaujimala SkinCare....treba riesit aj pokozku, nie ju len zakryvat....a teda ci Aknecolor, ci Avon 🙈 je to jedno....
ak chces len zakryvat, tak Dermacol MakeUp cover....je to ako Aknecolor....

ataz
4. feb 2021

@limetka69 ...písala som, že je to "vraj" ja som na rozdiel od vás nevedela čo to je, ked že som mastičky ako ichtamol nikdy doma nemala...tiež som na odporúčanie kúpila a vyhodila

ataz
4. feb 2021

@katren ahoj, Dermacol MakeUp cover som už tiež skúšala a mala som po ňom strašnú pleť ☹ ako ja nemám strašné akné, po 35 sa mi začali robiť vyrážky ( nie biele ) okolo spánkov, brada, krk, líca.. mám loreal age perfect, tak je to celkom ok

limetka69
autor
4. feb 2021

@ataz neber, to ako vycitku, ved je to par eur, keby stal 30 uz by mi to asi vadilo, ale tak nic sa nedeje, ja uz som tolke prachy vyhodila za avene, biodermu, atd, ze toto ani trosku nebolelo. 😂