Občas sa cítim divne, keď hrám hru

aver01
3. feb 2021

Keď hrám hru občas sa cítim dezorientovaný niaku 1 sekundu a trochu ma zabolí hlava hneď začnem vnímať vždy sa my prebehne hlavou čo sa stalo potom ma začnú bolieť oči zle my není nič ani unavený som není ale neviem čo to je strávim celý deň za Pc mám okuliare mám problémy z chrbtom som chudý a výsoky vďaka za odpoveď

katkati
3. feb 2021

@aver01 Zase?

aver01
autor
3. feb 2021

@katkati tomu ver

katkati
3. feb 2021

@aver01 Si závislý. Vieš, čo je to? Smer psychológ.

aver01
autor
3. feb 2021

@katkati pochybujem že to je kvôli tomu...

katkati
3. feb 2021

@aver01 Ako myslíš.

thewitch
3. feb 2021

Zase píšeš... máš pätnásť a nie si ochotný ísť k lekárovi ak ti to neustupuje a ja sa pýtam: Piješ dostatok vody? Aké hry hrávaš? (to je aj zo zvedavosti 😀 ) Spávaš dobre a pravidelne nadovšetko čo tráviš celé dni za kompom?

aver01
autor
3. feb 2021

@thewitch pijem veľa, hravám Apex Legends :D správam dobre pravdepodobne to mám z krčnej chrbtice xd pekný večer

thewitch
3. feb 2021

Nice, to môže byť krk on strašne bolí po dlhom sedení, ale prečo sa pýtaš tu? 🙂 Mám pocit že tu ti neporadia veľmi ženy a tobôž nie mamy na MK 🙂 či sa len nudíš? Ako hovorím ja som už bola tiež popletená z hrania a napokon som si aj dodrbala oči takže no slepnem pomaly :D a najhoršia rada aká existuje je povedať že to obmedziť treba ale chalanovi ako ty sa to ťažko vysvetlí.

osky
3. feb 2021

@aver01
Aj ja sa citim divne.
V tejto "pokrokovej" spolocnosti!!!
Kde mas rodicov ,ze sa nezdvihnu,nevypnu ti to a neposlu ta prebehnut sa trosku na cerstvy vzduch?
A po navrate zopakovat gramatiku!!!

Vsak ked sedis vkuse za pc,cumis do obrazovky...
Nicis su vedome zdravie!
Oci,chrbat,klby...a napokon,celkom aj mozog.
A nie,nezartujem!

aver01
autor
4. feb 2021

uzatváram túto tému :D