Občas mi na sekundu vypne mozog. Mám ísť k lekárovi?

kamajka
9. mar 2011

Ahojte.

Mávam často taký zvláštny pocit, hocikedy počas dňa aj viackrát, neviem čo to je, cítim to niekde pri spánkoch, zrazu mi akokeby vypne mozog na sekundu, akokeby sa mi oči zamihotali alebo ja neviem ani ako to opísať. Proste ma vypne na sekundu a hneď som späť. Nie je to ani pri zvýšenej námahe, normálne bežne sa mi to stáva. Môj otec vraví, že je to z únavy. Ja sa ale cítim dobre, len sa mi toto stáva.... Nemáte s takýmito vecami niekto skúsenosť? treba ísť k lekárovi? ĎAkujem🙂

macka01
9. mar 2011

skus si dať skontrolavať tlak,možno ho máš nízky,múže ti to sposobovaťtakéto akoby závrate,prípadne by si mohla byť anemicka

titkovamiriam
9. mar 2011

ako macka01 hned ma napadla anemia 😉 daj si spraviť krvný obraz 😉

latvia
9. mar 2011

okrem horeuvedenych to moze byt dalsich x veci, tak ci tak ta musi vysetrit dr, urcite za nim zajdi

ela2710
9. mar 2011

@kamajka ano aj podla mna je to anemia, aj ja mam malo zeleza, ale zas az taketo veci sa mi setavaju, niekedy sa citim ako otapena, ale este som teda nevypla na sekundu nikdy

silvia07
10. mar 2011

@kamajka skus uzivat magnezium...mne to celkom pomohlo...a vela vody

kamajka
autor
10. mar 2011

@silvia07 neviem či môžem mg, dojčím......na letáku je napísané,že sa nesmie.

Ďakujem kočky, pôjdem si dať urobiť ten KO, od pôrodu cisárskym mi ešte nerobili 😝

ela2710
10. mar 2011

@kamajka ale tabletky - zelezo mozes, neviem mg je magnezium teda horcik a ja si myslim, ze mas malo zeleza, takze mg by si brala zbytocne...

luludia
10. mar 2011

@kamajka urcite vysetrenie - krvny obraz, glykemia, krvny tlak.

jarunka111
10. mar 2011

tak ako píše latvia, x dôvodov... ma napadlo ešte vyšetriť funkciu obličiek, neurológ.....oddych 😒 keby to bolo také ľahké, ja viem 😉