Nutridrinky na priberanie

dada000
17. feb 2014

Poznate nejake dobre overne nutridrinky na priberanie?

paula21
17. feb 2014

moja sestra pi´la Nutri ( ako tak sa to vola) asi pol roka a priberala jedna radost, nooo nemozem povedat ze je tucko ale tie nutri drinky podporuju chut do jedla lebo ona nechcela.... maju ich vo vela prichutiach - jahoda, vanilka cokolada, banan a este nejake su ale neviem ake presne...

dilino
17. feb 2014

pre deti moja dcerka dostava NUTRINIDRINKY pre dospelych su NUTRIDRINKY taky je medzi nimi rozdiel väčšinou čo su take ostatne nahrady tak su pre celiatikov

dada000
autor
17. feb 2014

@paula21 super tak len Nutri sa to vola?A to je na recept alebo aj bez to dostanem...@dilino ano viem ja chcem nutridrinky🙂

paula21
17. feb 2014

ano len Nutri ... je to v takych asi dvoj decovych flastickach, v bielom obale a na tom etiketa podla toho aku prichut maju... 🙂 tusim je to na predpis.... ale nie som si ista.. skus pohladat na googli ci tam nieco nevyhodi.. 🙂

masenkaa
17. feb 2014

Kúpis si ich aj bez receptu, len s receptom je to rozhodne lacnejšie. Môže ti ich predpisat aj všeobecny lekár.

dada000
autor
17. feb 2014

@paula21 hladala som v googli ale nic take mi tam neukazalo...ale tak opytam sa v lekarni dakujem za radu🙂masenkaa a nevies aka je cena bez receptu?