Nutridrink a priberanie

viva13
11. nov 2021

Dobrý den, druhý den /po 1flaške/pijem Nutridrink včera ma za 2hod. po vypití 1x prehnalo dnes za 2hod mám hlieny v stolici je to normalne? Poradíte ako pomahal/nepomahal vám? pribrali ste kedy asi?

pribinak
11. nov 2021

@viva13 tak nezapasuje to každému na žalúdok

mrkva1
11. nov 2021

Nutridrink je na mliečnej báze, takže ťa môže prehnať. A zo skúseností okolia viem, že dokáže upraviť hmotnosť. Minimálne ti dodá potrebné živiny. Skús ho piť ešte a ak by ťa preháňalo a neupravilo sa to, skús sa poradiť s dr.

mogaa
11. nov 2021

@viva13 hlavne ho skús piť o jedle a po glgoch, kludne po troške popíjať aj hodinu...bolo by dobre popíjať eden medzi rańajkami a obedom a druhý medzi obedom a večerou.....

ada85
11. nov 2021

Okrem nutridrinkov existujú aj iné.Len si neviem spomenúť na názov ale mali to v lekárni a vyzeralo to v podobnom kelimku ako dráčik

viva13
autor
11. nov 2021

@mogaa pijem druhý den, po jedle zatial 1denne

jakubjakovae
11. nov 2021

@viva13 Moja dcerka ho pije. Jej riadne pomohol...pribera z neho pekne...ona tu jednu fľašku pije celý deň...pomaly po jednom hltu....aspon tak jej to kazala doktorka,se to sa nemá naraz vypiť...ma ho v chladničke a pomaličky si ho pije...

azurova99
12. nov 2021

@viva13 ja som ho tiez pila niekedy kvoli chudnutiu pri diete, pri nom sa mi to chudnutie trochu pozastavilo nechudla som tak rapidne, a hlavne mala som potrebne ziviny, kedze z jedla som ich velmi nedostavala ps dieta nariadena lekarom, nebola dobrovolna

janka13alik
17. dec 2021

Rada od onkologičky... Nutridrink sa nemá piť naraz!!! Má sa popijat po troške, inak má opačný efekt a preháňa. Osožný je ak ho popíjate pomaly aj 1 hodinu

jakubjakovae
17. dec 2021

@janka13alik Nam ho kazali piť celý deň... tú jednu fľašku si ma pomalicky popíjať..dcerka ho ma v chladničke a takto si ho pomaličky pije

tncka
17. dec 2021

@viva13 ja som pila iba rano a teda napravil mi hmotnost,zo 60 na 90 do pol roka🤣🤣🤭🙈ale nerobil mi problemy s travenim

janka13alik
17. dec 2021

@jakubjakovae pre deti nemam skusenost. Ale dospely, ak nemá inu stravu, by mal vypit 3-5 denne
https://www.drmax.sk/diben-drink-1

viva13
autor
18. dec 2021

mne nepomohlo, nakoniec som dostala liek a váha ide hore mesiac beriem a 6kg pribudlo

linninka
26. okt 2022

@viva13 ahoj Viva. A aký liek si prosím ťa dostala? Ja sa veľmi trápim s nízkou váhou. Ďakujem

pupetko263
30. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@viva13 ahoj chcem sa spýtať aký liek si užívala keď si pribrala

asdfka
30. jún 2023

Pila som ho, nepribrala som… az ked som otehotnela, a teraz chcem naspat svojich 48 kil (mam 55) 🤣

pupetko263
17. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@viva13 ahoj môžem sa opýtať čo si užívala aby si pribrala?

slobodna1989
4. okt 2023

@mrkva1 mne lekar predpísal rapídne som schudla ale čítala som ze s toho aj pribrali