Nové zuby aj s paradentózou?

jullia_26
20. júl 2019

Je možné dať si urobiť komplet nove porcelánové/zirkonove zuby ak mám paradentozu alebo sú podľa vás prípady,kedy to proste nie je zubarom schválené?? Zdá sa mi to pre budúcnosť ekonomickejsie riešenie než platiť stále za jednotlivé zuby, ktoré by som si postupne musela dať dosádzať..čo by nakoniec bola aj tak suma podobná tej,ktorú zaplatím len raz a za komplet chrup. Má niekto skúsenosť??

ivanka12311
20. júl 2019

Všetko sa dá len to stojí nemalé peniaze, známy má protézu pripevnenú na srobach stalo ho to okolo 2000e keby mi nepovedal že to má umelé tak by som ani nevedela.Isto je to lepšia investícia ako mať pokazený chrup a stále do toho vrazat peniaze.Aj mňa to čaká po 2detoch mám totálne zmrvene zuby🤷

jullia_26
autor
21. júl 2019

@ivanka12311 Ďakujem za názor ☺

laska201
21. júl 2019

@jullia_26 ja mam napr.aj kosti od vapnene takze mi toto zubar ani neodporucil.uz pri tak tenkych kostiach uz len bud nasadit na dalsie zuby co sa vybrusia no tiez sa aj tie raz dva pokazia a potom uz len co sa lepia.och joj tiez ma to caka dufam len co najdlhsie mi zostanu tieto moje aj ked hrozne ale moje.

skie13
10. jan 2020

Už niekoľko rokov sa zaoberám výrobou extraktov z liečivých rastliniek. Známa mala paradentózu v pokročilom štádiu a zubár jej oznámil, že dva zuby sa už zachrániť nedajú. Tak sme skúsili jeden extrakt. Bola u lekára a konštatoval, "zatiaľ počkáme, nebudeme trhať". Je tomu už 4 mesiace, ale vyzerá to nádejne. Počkáme, uvidíme.

ivanka12311
10. jan 2020

@skie13 prosím kde sa dá kúpiť 🙂

skie13
11. jan 2020

vyrobila som si ho sama, zatiaľ nepredávam iba skúšam na dvoch známych. 4 mesiace ešte nie je výhra.., ale vyzerá to veľmi nádejne. Ešte uvidíme, zatiaľ sme spokojné.