Nonstop únava

22. jan 2023

posledne mesiace ma trapi naozaj extremna unava... v juni som skoncila vysoku skolu, som zvyknuta makat dlho a ucit sa po nociach, v praci mam chut a energiu, ale potom to na mna dolahne, uzivam aj Mg, aj vitaminy C, D, probiotika, hlivu ustricovu, chodim cvicit, ale netusim, z coho unavu mam... v decembri som bola 2x na odberi krvi, vsetko mam v poriadku... stitna zlaza tiez🙂 neviem, ci je to obdobim, ze nie je slnko, nejakym podvedomim stresom, ale v praci nepocitujem stres praveze 🙂 uz zacinam premyslat, ci to nie je novymi ludmi, spoznala som zase plno novych aj v ramci sukromneho casu a niektore baby, s ktorymi sa bavim, su sice fajn, ale napadlo mi, ci ma nevycerpava nas "vztah", ze ony maju viacero problemov, ktorymi ma zahltia, ja ich vypocujem a potom idem vyflusnuta... spim 8h denne, mam pravidelny rezim, deti nemam, ani partnera, tak neviem... v praci kolegyne neriesia sukromny zivot a je tam skor dobra atmosfera, zabava... tak neviem 🙂 nestretol sa s tym niekto? uz mi nic nenapada 🙂 dakujem 🙂

bluka2
22. jan 2023

Ja som to mala, kým som nevysadila lepok. Zasypávala som aj v práci, potom úplná zmena. Ak chceš tak náhodne, môžeš skúsiť

ivangeline
22. jan 2023

Plus menej info...ale nie vztahove..skor to okolo. Vypnut elektroniku. Relaxovat. Meditovat. Vies odpocivat? Plnohodnotne?

simonettasimonova
22. jan 2023

Ja som bola taka ked dom fajčila tak pokiaľ náhodou fajčiš prestaň. A vyskúšaj piť aj matchu alebo zeleny caj prečistí to telo a budeš sa lepšie cítiť 🙂

zobaka
22. jan 2023

ja som dlhe roky unavena, mam nedostatok zeleza, milion moznosti unavy moze byt

luccija
22. jan 2023

Ja som taká od jesene do jari:(nemáš nízky tlak, dosť piješ vody, pravidelne jes?

julka188
22. jan 2023

Mne to robi borelioza...

anjelok
22. jan 2023

Nemala si kovid?