Nočný kašeľ

sendy1993
26. jan 2023

Od piatku som chora najskor..horucky zimnice..strasna bolest hrdla..ta sa premenila na kasel..cez den je to este znesitelne..no ale akonahle vecer lahnem do postele tak kaslem az do rana ..neskutocne ..nepomaha ani codein na noc..poradte uz som zúfalá

lija22
26. jan 2023

@sendy1993 ani mne uz kodein nezaberal. Naposledy pred mesiacom. ja mam tieto kasle vzdy desat dni, potom lepsie ale kaslem od septembra. Aby si vedela, ze ti rozumiem. Zhodou nahod mal muz teraz anginu, dostal penicilin a dala som si aj ja. V zivote som nezazila take zlepsenie. Za dva dni sa ten drazdivy zmenil na obcasny suchy neproduktivny. Ak najdes penicilin skus. toto je moja aktualna skusenost, uplne amaterska velmi subjektivna

myrra81
26. jan 2023

@sendy1993 v noci je vzdy najhorsie lebo sa lezi, vsetko steka dolu a drazdi na kasel, skus dat pod seba 2-3 vankuse

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sendy1993
autor
26. jan 2023

@rony2255 tie som zhanala ani v jednej lekarni u nas nemali..tak som kupila kalcium..no som zvedava na dnesnu noc uz dve som prekašĺala uz by som sa rada vyspala

20erika07
26. jan 2023

@sendy1993 muz mal taky nedavno, predpisala mu dr korylan a uz po prvej tbl sa mu ulavilo

meno4321
29. jan 2023

@sendy1993 Krásny deň prajem môj malý kedže chodí do škôlky stále chorý kašeľ nádcha ...začala som pracovať pre jednu spoločnost ktorá sa zaoberá výrobkami s tradičnej čínskej medicíny . Neviem či poznáte náplaste Master Herb od kedy ich používame máme pokoj aj s kašľom aj z nádchou je naozaj dobrý osobná skúsenosť nie preto že pre nich pracujem ale naozaj je to zázrak 😇