Nočné potenie pred menštruáciou

lubinkap
25. mar 2021

Som 8 mesiacov po porode,prekonala som covid, mavam casto stresove situacie a pozorujem, ze pred menstruaciou 1-2dni mam nocne potenie. Ma niekto skusenost? Je to bezne? Dakujem za skusenosti...

andreatytler
25. mar 2021

@lubinkap Ja sa uz roky potim v noci pred menstruaciou. Podla mna to je normalne, lebo hladiny hormonov a aj telesna teplota sa pocas mesiaca menia a telo na to reaguje potenim.

stanulienkat
25. mar 2021

ved su to hormonalne zmeny.

zojazoja
25. mar 2021

Jasneee 🤣 poznam, mavam to dlhé roky, pred menštruaciou spavam s uterakom v posteli co sa musím utierat od potu cez noc

petkarubi
25. mar 2021

@lubinkap presne tak isto,1-2 dni v noci spotena,ako mys a prezliekam pyzamo.. mam to od druheho porodu.

bu1bu
25. mar 2021

Ja už roky noc pred menzesom sa úplne spotim, vždy sa musím v noci prezliecť, niekedy to bolo horsie, musela som prezliekať aj posteľnú bielizeň, už to nieje také zle...

mirpet
25. mar 2021

Rovnako to mam...tesne pred ms sa zopar noci potim ako kon a mavam navaly tepla aj pocas dna😀

marticka85po
25. mar 2021

Mam to cely zivot odkedy menstruujem. Bazalna teplota sa pocas cyklu meni.od ovulacie po menzes je zvysena cize na to reaguje telo zvysenim potenim. Tiez som tyzden pred v noci spotena ako mys,najma v oblasti hlavy a na hrudi.je to neprijemne ale co narobime. 🤷‍♀️

lubinkap
autor
26. mar 2021

Ďakujem baby asi mi to vzniklo druhym porodom a je to normalne, bala som sa, ci to netreba riesit.